, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

США і Європа зацікавлені в успішності України

6.5т

І США, і Європа стратегічно зацікавлені в тому, щоб Україна стала успішною. Насамперед - економічно: країною, яка динамічно розвивається та конкурентоспроможна на глобальному ринку.

Але можливості для економічного стрибка знаходяться всередині України. Її проблема - не тільки в нестачі грошей, а й у відсутності проектів, цікавих для інвестування. Джерело нашого економічного зростання - в інвестиціях, внутрішніх і зовнішніх. Ми повинні підготувати країну до інвестицій, зробити її відкритою і дружньою по відношенню до інвесторів. Приватизація держкомпаній якраз здатна створити такі масштабні і привабливі з точки зору інвестицій проекти. А ключ до відкритості для інвесторів - в реформах, що створюють зрозумілі для всіх правила гри: незалежне правосуддя, дерегуляція економіки, відсутність корупції.

З Nathan Hodge з The Wall Street Journal і Askold Krushelnycky з AK Information Network поговорили про місце, яке Україна може зайняти в глобальному світі, майбутнє українсько-російських відносин та Донбасу, а також про підсумки зустрічі Петро Порошенко з Ангелою Меркель.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги