"Уряд навпаки", або Чому МВФ довіряє, а заробітчани не довіряють владі?

11.6т

Останні активно дебатовані теми в українському суспільстві - бійки за участю депутатів і права сексменшин… Спостерігаючи за ключовими темами суспільно-політичних і побутових дискусій, складається стійке враження, що ми говоримо про ВСЕ, лише не про ГОЛОВНЕ.

А головне – що чекати і як жити (або вижити) простому українцю.

Перші урядові пропозиції по бюджету на наступний рік - оборона і безпека. Я "за", якщо це будуть збільшені зарплати контрактникам в армії, а не гроші на "європейський вал", точніше, в "урядовий рів"… А далі - жодного слова про національну економіку і нові робочі місця… лише МВФ.

Принагідно наведу цифри головних інвесторів України - громадян, які працюють за кордоном, і МВФ. У 2013 році українські заробітчани переслали додому біля 9 млрд.дол.; в 2014 – 7,59 млрд.дол. Цифри МВФ ви знаєте. Додайте, на яких умовах це роблять одні й інші, відчуваєте різницю?!

А тепер найголовніше - чи довіряють ці головні інвестори уряду і владі? МВФ, як знаємо, не лише довіряє, а й наполягає на збереженні на посаді прем’єр-міністра Яценюка.

Українці-інвестори (яких називають заробітчанами) – не довіряють. Я підтверджую це цифрами суттєвого зменшення надходжень коштів в Україну. Так, за даними НБУ, за перший квартал 2015 р. обсяг грошових переказів в Україну склав 1 млрд.034 млн. дол, що на 513 млн. дол., або на 33,2% менше аніж в аналогічний період 2014-го.

Отож, можемо прогнозувати, що з такою динамікою загально за поточний рік матимемо перераховану суму від українців-інвесторів біля 5 млрд.дол. Очевидно, йдеться не лише про відчутну недовіру до влади, а й зміну стратегічних пріоритетів - вкладати не в свою країну, а в країну перебування.

Тому головне питання до уряду Яценюка: ВІН І НАДАЛІ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ЗАХІДНИХ ПАРТНЕРІВ, ЧИ ВІН ПРАЦЮЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ?!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости