Горбатого тільки могила виправить

Алексей Навальный

Доречно згадати народну мудрість, коли нині українці німб малюють над головою Навального. Мовляв, який відчайдуха – грудьми ліг під танк російської корупції. Не треба бути стратегом, аби розуміти дуже прості речі. По-перше, щодо реальної опозиційності самого Навального є великі запитання. Може хто забув, але він чітко заявив, що "Крим – не бутерброд з ковбасою, аби його повертати". Крім того, в країні, де за несанкціоновані мітинги тебе апріорі заарештують – ніхто просто "акції" не затіває. Мету (як і результат) заздалегідь продумують.

По-друге, російські канали активно цю всю справу висвітлюють. Значить – Путіна все влаштовує. Сподіватись на демократичні перетворення в Росії не варто. Там повним ходом йде підготовка до виборів. Так що – це їхні внутрішні справи.

Третє – найважливіше. Захоплюючись кремлівськими реверансами, ігноруємо, що у нас під боком – війна у розпалі. Горять склади з боєприпасами. Нікого не звільнено з посад, жодного покарання винних – Сватове-2. За останню добу активізувались військові дії на Маріупольському і Донецькому напрямках. Є жертви. Ось це питання, які дійсно мають хвилювати українців, а не симулякри "російського переродження".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...