Чи покарають суддю Бурбелу?

4.4т

10 січня 2014 року суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Юрій Бурбела виніс вирок у так званій "Васильківській справі" за яким так званих "Васильківських терористів" Сергія Бевза, Володимира Шпару і мене було засуджено до 6 років позбавлення волі кожного. Пізніше цей вирок судді Бурбели було скасовано Апеляційним судом Київської області і всі звинувачення в тероризмі з нас були зняті. Суд хоч і в досить м'якій формі але все ж таки вказав на факти фальшування цієї кримінальної справи та винесення суддею Бурбелою завідомо не правосудного рішення.

Винесення суддею Бурбелою завідомо не правосудного рішення спровокувало в суді та під Києво-Святошинським судом масові протести які були жорстко придушені беркутом. Багато людей отримали серйозні травми. В тому числі беркута розбили обличчя нинішньому Генеральному прокурору Юрію Луценку.

Події під Києво-Святошинським судом кривавий режим Януковича використав для написання так званих "диктаторських законів" 16 січня. Прийняття яких в свою чергу спровокувало криваву розв'язку Революції Гідності.

Після перемоги Революції Гідності і нашого звільнення з в'язниці суддя Бурбела втік до на той час вже окупованого Криму. Бурбела має нерухомість в Феодосії де він колись працював дільничним інспектором. Але побачивши, що ми з хлопцями на фронті а нова влада його переслідувати не збирається, Бурбела повернувся і продовжив відправляти правосуддя.

Десь трохи більше року тому Верховна рада України більшістю голосів ухвалила постанову за авторства мого колеги і друга Андрія Лозового якою скасувала свою ж постанову якою в порушення Конституції України Юрія Бурбелу було призначено суддею пожиттєво. Але Бурбела без суддійства жити не може а тому звернувся до суду і Верховний суд скасувавши постанову ВРУ повернув йому пожиттєвий статус судді.

Після обрання Юрія Луценка Генеральним прокурором друге дихання отримала справа по розслідуванню подій які мали місце 10 січня 2014 року під Києво-Святошинським судом. Мене і Лідера Радикальної партії Олега Ляшка навіть викликали на допит до ГПУ в цій справі у якості свідка.

Враховуючи, що я вважав і вважаю суддю Бурбелу який тоді виніс не правосудне рішення винним у кривавих подіях під Києво-Святошинським судом то звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка з зверненням, щодо притягнення до кримінальної відповідальності за винесення завідомо не правосудного рішення, що спричинило тяжкі наслідки.

Але суддя Бурбела схоже непотопляємий і дуже потрібний вже цій владі адже заступник Генпрокурора Юрій Столярчук перенаправив моє звернення до прокурора Київської області який я майже на 100% переконаний відмовить у притягненні Бурбели до кримінальної відповідальності.

Саме тому я вирішив публічно звернутися до Генерального прокурора Юрія Луценка і просити взяти під особистий контроль справу про притягнення до кримінальної відповідальності судді Києво-Святошинського суду Юрія Бурбели. І тут справа не в помсті за 2,5 роки мого з побратимами незаконного ув'язнення чи розбитому обличчі нинішнього Генпрокурора. Тут справа у судді який своїм не правосудним рішенням призвів до кровопролиття і тут справа у дійсному очищенні судової системи якщо це не звичайне бла, бла, бла від влади...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги