БлогиМир

Занепад української залізниці буде тривати і надалі?

5.8т

Ще в грудні минулого року, як народний депутат, я направив відповідні звернення до НАБУ, ГПУ та Національної поліції, щодо виявлених фактів корупції вчинених вищим керівництвом ПАТ "Укрзалізниця".

Мова ішла про виявлені мною копії документів, що містили інформацію про схему використання Головою та членами правління ПАТ "Укрзалізниця" корпоративних платіжних карток, для покриття їх представницьких витрат та витрат, пов'язаних з відрядженнями. Договір про відкриття відповідного рахунку, випуск та надання платіжних карток було укладено із ПАТ "Державний ощадний банк України" 20.09.2016 року, проте Наказ про необхідність введення і використання таких карток ПАТ "Укрзалізниця" видала на 6 днів пізніше - 26.09.2016 року.

Також згідно цих документів щоденний незнижуваний ліміт залишку на кожну платіжну картку був встановлений в розмірі 20000 грн. Трохи забагато, як на кожен день, навіть як для представницьких витрат, вам не здається?

Крім того, в документах містилась інформація про виплату 150 тис. грн за кілька годин консультативної роботи такому собі експрету Анджею Копцю. Підставою для виплати такої величезної суми виявився написаний від руки звіт, а пізніше англомовна презентація, що дублює роботу Войцеха Балчуна "Українська залізниця - європейський чемпіон". Безумовно, це дійсно дуже "цінна" робота.

Все це викликало у мене, а після оприлюднення - і в громадськості, ряд питань і підозри вищого керівництва ПАТ "Укрзалізниці" в корупції. Щоб розібратись і прояснити ситуацію, я звернувся до правоохоронних органів, і тепер ділюсь їх відповідями.

На превеликий жаль, НАБУ, попри всі викладені мною факти і передані їм копії документів, так і не знайшло ознак кримінального правопорушення і прямо відмовило у порушенні провадження і розслідуванні цієї справи. Ну, це хоча б чесно і прямо: "Нічого не бачимо, нічого не чуємо, нічого знати не бажаємо!" ГПУ і Нацполіція відреагували більш лицемірно, відписавши, що начебто тривають перевірки, і вони обов'язково повідомлять про їх результати пізніше. Ага, чекаю з нетерпінням!

Можна констатувати, що жоден правоохоронний орган в Україні не взяв на себе відповідальність розслідувати факти корупції в одному з найбільших державних підприємств. Злочини керівництва ПАТ "Укрзалізниця" покриваються на найвищому рівні, а значить розграбовування державних коштів і занепад української залізниці буде тривати і надалі.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги