Уряд брехунів чи брехлива коаліція?

4.4т

Відставка уряду Кулявлоба спочатку була схожа на комедійний серіал про знавіснілого Кроля, а після запізнілої подачі в парламент проекту Держбюджету-2016 - на фільм жахів про долю українських учених, пенсіонерів, спортсменів, лікарів etc.

"Не винувата хата, що пустила Гната" - це єдине виправдання своєї корумпованості від уряду, який у Коаліційній угоді БРАВ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ще в першому кварталі цього року "забезпечити ДІЯЛЬНІСТЬ Національного антикорупціонного бюро України"; а в другому кварталі завдяки "ефективній діяльності Національного Агентства з питань запобігання корупції провести перший щорічний зовнішній антикорупційний аудит органів державної влади".

На жаль, з цих суперважливих для Заходу, для Байдена і для МВФ провалених дедлайнів брехня і уряду, і коаліції лише починається. Читаємо далі Коаліційну угоду: "Ліквідація корупційних схем у державному секторі". Знову брехня: як сказав Байден, ракова пухлина держкорупції лише далі розростається!

Або: "Ми створимо некорумповану, ефективну і незалежну систему правосуддя"...у другому кварталі 2015 року...Брехня: судову реформу повністю провалено, а "суддівський корпус" НЕ "очищено від нечесних і некваліфікованих суддів".

Далі, просто як приклад: НЕ "реформовано податок на нерухомість відповідно до європейської практики": тобто ми залишаємось єдиною країною світу, де цей податок фактично не працює проти богатих (той же Елтон Джон щороку платить податку за свій пентхауз у САН-ФРАНЦИСКО по мільйону доларів). Це, до речі, лише один з прикладів того, що уряд Яценюка примушує затягувати паски під час своїх "непопулярних реформ" виключно бідних українців.

Брехні в Коаліційній угоді стільки, що можна цитувати її кілька годин. Приведу ще один приклад найстрашнішої брехні, бо з моєї точки зору ще не одна успішна західна країна не процвітала без своєї власної Токійської, Нью-Йоркскої, Лондонської чи Варшавської біржі: у першому кварталі "створити сучасну біржову інфраструктуру із залученням провідних іноземних операторів". Так само коаліціянти раптом перенесли на рік створення справжнього ринку землі, що давав би можливість аграріям щороку залучати під заклад урожаю до 50 мільярдів доларів ЗАХІДНИХ кредитів (саме готуючись до цього провалу аграрної реформи уряд Яценюка взагалі НЕ ЗАЙМАВСЯ кадастрами, без чого продаж землі просто неможливий).

Так що саме хочуть ще "ДОРОБИТИ" ці урядовці-попандопули, якщо згідно Коаліційної угоди, вони ще нічого не робили??!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги