Час змінювати гнилу систему та покарати "месників у погонах"

10.3т

Два місяці тому я розповідав про ДАІшників з Пилиповичів, які вимагали хабаря ніби-то для допомоги бійцям АТО. Тоді цей пост мав великий резонанс. Навіть керівник ДАІ України Анатолій Сіренко провів селекторну нараду з цього приводу. У нього "на килимі" були керівники Житомирської ДАІ та самі "герої" мого посту. Ніби-то усі були покарані! Очевидно, не до кінця і формально...

30 грудня ми усією родиною поїхали до Ужгорода. По дорозі я нарахував 9 патрулів ДАІ (7 у Житомирській області, по одному в Київській та Львівській ). 6 з 9 виконували своє завдання враховуючи усі норми Закону та інструкції ДАІ: машини стояли більш як за 500 метрів до табличок населених пунктів у безпечних місцях, їх було видно здалеку, на машинах були увімкнені "маячки". А от про 3 екіпажі, які вийшли на "полювання", розповім детальніше.

Перший я побачив і сфотографував у тих же Пилиповичах, правда цього разу вони змінили місце дислокації, "заховалися" на 150 метрів далі від того місця, де я їх зустрів минулого разу. Машина захована у маленькому перевулку, а інспектор з радаром стояв при дорозі.

Другий "захований екіпаж" "полював" у наступному за Пилиповичами селі, в Дідовичах, за 3 кілометри від першого. Машину ДАІ побачив лише за 50-70 метрів від місця схову. Самі "грабіжники" сиділи в машині з черговою жертвою...

Третій екіпаж "месників у погонах" ховався від усіх за 300 метрів від таблички "Суходоли" (451 кілометр траси) у Львівській області, полюючи здобич у два боки траси. Кожного разу, коли я бачив "прихований"екіпаж, передавав телефоном інформацію панові Сіренку. Той обіцяв відразу розібратися з порушниками Закону.

Я пообіцяв панові Анатолію, що розповім про подорож (з фотографіями) через тиждень, аби в нього був час покарати хабарників та грабіжників у погонах. Тиждень минув. Сподіваюся почути від нього відповідь - як цього разу покарано покидьків? На сайті ДАІ України інформації про них я не знайшов! На фото: №1 і №2 - Пилиповичі, №3 і №4 - Дідовичі, №5 і №6 - Суходоли.

Друзі-депутати та просто порядні люди, допоможіть донести інфонмацію до керівництва МВС. Час змінювати гнилу систему.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги