Про мажорів і Героїв

14.9т

Стояв собі депутат Ігор Мосійчук в Одесі на Гагарінському плато, стояв спокійно, дивився на Чорне море, курив і нікого не чіпав. Думав про щось хороше і, що дивно - це буває надзвичайно рідко - мовчав. Бійці з супроводу перешіптувалась: "Ну, может, хоть сегодня никаких приключений не будет...". Аж раптом біля спокійного радикала пригальмував чорний Mercedes G (кубик) з номерами ВН 0052 АЕ...

Вова. Морський піхотинець. Легендарна 93-тя бригада. Кіборг. В боях за Донецький аеропорт отримав поранення ноги. Познайомились з цим Героєм сьогодні у Одеському шпиталі.

В одній палаті з ним - наш легендарний друг Сіті.

Він же Віталій Артемчук. Воював в "Азові" - визволяв Маріуполь, потім - у "Шахтарську", далі - в батальйоні "ОУН". 13 квітня цього року "оунівці" проводили розвідку боєм у Пісках, потрапили в засідку, був страшний кривавий бій. Сіті поранило першим. Ківі - вбили... Багато поранених з нашої сторони. Але втрати не рівноцінні. В окупантів внаслідок цього бою - 22 вбитих і 24 поранених.

Сіті потрапив у полон...

Мажорний хлопчик за кермом Mercedes'у точне не знає, як виглядає кулемет. Він не передав на фронт навіть дві консерви. І ніколи не провідував Героїв у шпиталі. У нього це на лобі написано.

Зате їдучи по парковій зоні в Одесі сьгодні ледь не наїхав на демобілізованого бійця батальйону імені Кульчицького. Ба більше - чмо відкрило віконечко і почало понтувати й хамити тому, хто захищає мир і спокій у тому числі таких мажорчиків.

Вибрані фрази: "Я на войну не поеду", "Ща своих позову".

Всі люди різні. Але як земля носить таких ганд#нів?

Поряд з відчиненим віконечком стояв спокійний Мосійчук. Людина з неабиякими педагогічними здібностями. Тому виховна робота тривала недовго...

...а після цього аж серце відпочило, коли провідували бійців у шпиталі. Тільки в констрастах спілкування розумієш суть людей. Тільки з тими, хто готовий проливати свою кров за країну розумієш, що вона нескорена.

А Сіті посміхається і жартує. Наче і в полоні не був. До речі, окремий респект командирові "ОУН" Микола Коханівський та усім іншим, хто допоміг його визволити.

Обов'язково дізнаємось ім'я мажорчика з номерами ВН 0052 АЕ і публічно спитаємо місцевого воєнкома, чому ця особа призовного віку досі не в армії.

А патріотичній громадськості Одеси: зустрінете це мажорне чмо - дійте адекватно.

П'ятий на фото - наш побратим, легендарний Сергій Ходіяк. Один з тих, хто минулоріч, ризикуючи життям, здоров'ям і свободою, зберіг українську Одесу від загрози "Одеської народної республіки".

Зараз Сергія, замість того, щоб заслуженно нагородити орденом, репресують прокурори і судді за події 2 травня в Одесі. Чистий сюр. За такою логікою - ще б Гіві грамоту Верховної Ради дали.

Вірю, що країна радикально зміниться. І нею керуватимуть такі, як Сіті, Ходіяк і Вова-морпіх. А таке явище як мажорство відійде в минуле як ганебний пережиток.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости