На початку року із тюрми вийшов суддя Ігор Зварич. Маю вам сказати, що він дуже грамотний юрист і просто 100-відсотково використав можливість закону Савченко. Різниця між Зваричем і Віктором Лозинським, який теж може достроково вийти на волю, в тому, що у Зварича в результаті перерахунку день за два, просто закінчився увесь строк. А у Лозинського строк залишається, але він вирішив йти шляхом дострокового звільнення.

Зварич все грамотно відписав і грамотно повів себе, правильно звернувся до суду, до якого треба було звертатись – тому так швидко все і вийшло. На відміну від інших в’язнів, які не мають юридичної освіти. А адміністрація теж ніяк не буде їх до цього підштовхувати чи надавати якісь роз’яснення.

Хто наступний на вихід? По-перше, Андрій Слісарчук або доктор Пі. На скільки я чув, суд не хоче розглядати його звернення, але з часом може розглянути.

Також звільниться Олександр Волконський, засновник "Еліта-центр". У нього трохи інша ситуація, бо закон Савченко по ньому працює ось як. Він же ще не засуджений, але злочин, за яким він обвинувачується, максимальне покарання передбачає 15 років. Найближчим часом буде 7,5 років, як він сидить. Якщо їх порахувати день за два, то фактично 15 років позбавлення волі він уже відбув. А це максимальний термін покарання, який йому можуть дати теоретично. Тому його звільнять найближчим часом. Далі він не понесе ніякої відповідальності навіть, якщо його визнають винним.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости