, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Москва йде з Донбасу

25.8т

Москва йде з Донбасу. Однією з цілей захоплення наших територій на сході було винесення за дужки питання Криму. І, слід зазначити, це спрацювало - понад рік наші дипломати і вищі посадові особи про Крим мовчали. Так, кілька заяв для внутрішнього використання, що Крим повернемо, бла-бла-бла... Воно й зрозуміло - чекати танків під Черніговом і Харковом було так стрьомно, що слово Крим просто не вимовлялося.

З початку року все змінилося. Порошенко не просто говорить про Крим на всіх міжнародних зустрічах, але й робить на ньому акцент. А вчора в Давосі Яресько заявила, що Україна планує суттєво активізувати процес повернення півострова.

Такі заяви свідчать про те, що Україна більше не боїться ескалації конфлікту на Донбасі. Більше того, складається враження, що вона свідомо його провокує. Так, близький до Кремля політолог Чеснаков слова Кучми про те, що спочатку кордон і виведення окупаційних військ, і лиш потім - все решта, прокоментував так: "Київ іде ва-банк. Кучма заздалегідь заявляє неприйнятну позицію".

Хотелося б порадити політологу і його хазяям звикати до такої позиції. Бо їм з нею жити.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги