Агонія влади на Вінничині

5.4т

Це Роман Лабунський, який був вчора звіряче побитий тітушками у Немирові.

Вся "провина" Романа у тому, що на виборах голови Немирівської ОТГ (які відбудуться 18 грудня) він не підтримує кандидата від БПП-Солідарність, екс-регіонала Михайла Зазуляка.

Натомість як більшість немиривців Роман підтримує чинного мера міста, доброго господаря Віктора Качура, кандидата від Радикальної партії.

Чесно виграти Зазуляк не має шансів. Тому проти Качура і нашої команди застосовують найбрудніші технології. Качуру зареєстрували двох двійників (братів з Дніпра з таким самим прізвищем). Адмінресурс працює на залякування бюджетників - займається цим особисто губернатор Вінничини Валерій Коровій. Йде підготовка до масових фальсифікацій на ДВК в день виборів.

А вчора влада перейшла останню межу моралі. Вистеживши автомобіль Романа Лабунського, четверо бандитів (привезених з Дніпра) витягли його з авто, кинули на землю і почали жорстоко бити ногами. Тітушки лякали Романа зброєю і смертельною розправою. Усе це відбувалося на зупинці біля ресторану "Троя", власниками якого є кандидати в депутати від БПП-Солідарність подружжя Сидоренків.

На місце події очевидці викликали швидку та поліцію. Як згодом виявили присутні там журналісти "Немирівського Вісника", серед тих, хто вчиняв фізичну розправу з держслужбовцем, був той же "юрист", який реєстрував у кандидати на посаду міського голови братів з Дніпра на прізвище Качур.

Східних гастролерів наразі допитує Нацполіція. Роман Юрійович знаходиться у важкому стані. Його госпіталізували у Вінницьку обласну лікарню ім. Пирогова, де діагностували черепно-мозкову травму, переломи щелепи, носа та численні травми і гематоми.

Розслідування цього інциденту і покарання винних стане лакмусовии папірцем роботи правоохоронних структур.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости