Дипломатична диверсія Гончаренка триває

гончаренко під посольством німеччини

Президент України Петро Порошенко засудив акт вандалізму вчинений народним депутатом від БПП Олексієм Гончаренком під посольством Німеччини.

В той же час сам Гончаренко не кається і заявляє, що готовий в майбутньому повторити свій ганебний вчинок.

Враховуючи це виникає ряд питань. Чому, засуджуючи дії Гончаренка, Президент Порошенко не закликає його як мінімум до політичної відповідальності? Скільки ще актів вандалізму під посольствами іноземних держав має вчинити Гончаренко, щоб Президент Порошенко усвідомивши, що це кремлівська консерва, ініціював його виключення з української делегації в ПАРЄ? Невже Президент Порошенко готовий ризикувати іміджем України в світі, покриваючи вандалізм Гончаренка?

Видео дня

У випадку відсутності адекватних, а головне дієвих відповідей на поставлені вище питання, в міжнародної спільноти і звичайно іноземних дипломатів виникне резонне запитання до Президента Порошенка: чи часом не діяв нардеп з фракції його імені під посольством Німеччини з дозволу, або узгоджено з самим Петром Олексійовичем?

Я звичайно не вірю в змову між Президентом Порошенком та нардепом Гончаренком, але чи повірять в це іноземні дипломати, залежить виключно від адекватності покарання, яке понесе нардеп-вандал.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.