, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Крим повертається в Україну!!!

19.3тЧитать новость на украинском

Автономна Республіка Крим є невід’ємною частиною Української держави, тому присутність адміністративних та політичних елементів російської федерації на території півострова в демократичному світі несе назву – окупація. Так званий референдум, за результатами якого було прийняте рішення про приєднання території до складу Російської Федерації відбувався з значними порушеннями волевиявлення мешканців автономії, і як відомо, сам референдум відбувався в режимі агресивної військової операції з боку міністерства оборони РФ. Для того, аби рішення про приєднання території до Росії, мала бути ініціатива з боку самих громадян України, які мешкають на території АР Крим. Також, мало б відбутися широке обговорення про зміну статусу Криму безпосередньо корінним населенням, Кримськотатарським народом. Цього не відбулось, більш того, вже зараз ми фіксуємо порушення прав Кримських татар росіянами, а представники Меджлісу заявляють про елементи геноциду та придушення свобод за національною та релігійною ознакою.

З огляду на це, Українська сторона має провести спеціалізований круглий стіл за участі авторитетних міжнародних інституцій, таких як ООН, рада безпеки ООН, ПАРЄ, ОБСЄ і поставити питання про міжнародну позицію щодо визнання АР Крим – окупованою російськими військами (ЧФ РФ) територією України.

Як стало сьогодні відомо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін анонсував пошук політичного рішення з офіційною Москвою, і ці переговори. за його словами, мають початися незабаром. Україна не може визнати Крим суб’єктом російської федерації, тому пошук рішення буде мати патову ситуацію для обох країн.

Президент Порошенко вже скоро може ініціювати міжнародний діалог з цього питання, партнери України підтримають цю ініціативу. Наприклад, Сполучені Штати Америки задіють механізм, який забезпечить деокупацію Автономної Республіки Крим та вивід регулярних військ РФ з півострова.

Путін остерігається сектрральних санкцій, які суттєво вплинуть на економічний та соціальний розвиток його країни, і, відповідно на політичну стабільність Росії, в результаті чого режим Путіна буде повалено. Вже у вересні питання повернення Криму під юрисдикцію офіційного Києва буде обговорюватись в міжнародних інституціях. Ініціаторами обговорення будуть адміністрації президентів України та США. Термін вирішення проблеми залежить від позиції Євросоюзу та союзників Росії в енергетичній та політичній сферах, такі як Німеччина, Франція та Італія, і вже у жовтні-листопаді 2014 року автономія може бути деокупована. Вирішальною позицією місцевих мешканців півострова буде після завершення туристичного сезону, після якого вони висловлять небажання деградувати в складі Росії, бо по відомим причинам, туристичний бізнес, як основний, в цьому році зазнав краху.

Крим повернеться додому.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги