УкрРус

Тепер буде більше врятовано маленьких пацієнтів

3.4т
  • Тепер буде більше врятовано маленьких пацієнтів | фото 1
    1/5
    © Facebook фонда родини Загорій

Сьогодні Фонд родини Загорій передав Центру детской кардиологии и кардиохирургии медичне обладнання для відділення трансфузіології у рамках програми "Донорська кров" вартістю 823 тисячі гривень.

"Потреба в компонентах донорської крові зростає з кожним днем, а проблема їх зберігання залишається актуальною. Наявність компонентів донорської крові – це питання життя. І для їх зберігання потрібна сучасна техніка. Сьогодні Фонд родини Загорій передає холодильне та морозильне обладнання, яке дозволить заготовити та зберігати ще більше компонентів крові, а головне – допоможе рятувати життя маленьких пацієнтів", - сказав засновник Фонду Глеб Загорий (Glib Zagoriy).

Медики Центру отримали дві морозильні камери FR-590 і три холодильних KN-72 для банку крові. Придбане обладнання дозволить зберігати компоненти донорської крові у великих об’ємах, необхідних для проведення операцій на серці, та витримувати термін зберігання, передбачений інструктивними документами Міністерства охорони здоров'я України.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги