, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Тепер буде більше врятовано маленьких пацієнтів

3.2т

Сьогодні Фонд родини Загорій передав Центру детской кардиологии и кардиохирургии медичне обладнання для відділення трансфузіології у рамках програми "Донорська кров" вартістю 823 тисячі гривень.

"Потреба в компонентах донорської крові зростає з кожним днем, а проблема їх зберігання залишається актуальною. Наявність компонентів донорської крові – це питання життя. І для їх зберігання потрібна сучасна техніка. Сьогодні Фонд родини Загорій передає холодильне та морозильне обладнання, яке дозволить заготовити та зберігати ще більше компонентів крові, а головне – допоможе рятувати життя маленьких пацієнтів", - сказав засновник Фонду Глеб Загорий (Glib Zagoriy).

Медики Центру отримали дві морозильні камери FR-590 і три холодильних KN-72 для банку крові. Придбане обладнання дозволить зберігати компоненти донорської крові у великих об’ємах, необхідних для проведення операцій на серці, та витримувати термін зберігання, передбачений інструктивними документами Міністерства охорони здоров'я України.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги