БлогиМир

Дурень думкою багатіє, або Як уряд видає бажане за дійсне

9.3т

Хочу продемонструвати факти, які спростовують вигадки, якими годує нас влада.

Упродовж останніх двох місяців уряд і парламентська більшість розказують нам, що вирішили проблему тарифів, тож тепер всі нібито задоволені і щасливі.

Я вам покажу, який "щасливий" народ після отримання нових платіжок. Вартість комунальних послуг у однокімнатній квартирі в районі Святошино за місяць складає 1549 гривень. Двокімнатна квартира, 56 квадратних метрів – 1200 гривень за комунальні послуги, за водопостачання додатково – 126 гривень, за опалення площі – 1089. Загалом за квартиру в 56 квадратних потрібно сплатити дві з половиною тисячі гривень!

Ще один приклад: за централізоване опалення квартири площею 68 квадратів треба сплатити 850 грн. Покажіть мені, хто здатен сплатити ці гроші? Як можна віддати за квартиру 2 тисячі гривень, коли зарплата чи пенсія у людини – півтори? Я звернувся до уряду з питанням: для чого ви дурите людей, для чого ви вигадуєте, що вирішили проблему тарифів, коли насправді це далеко не так?!

Саме тому я разом з лідерами ще двох фракцій – "Самопомочі" та "Батьківщини" у понеділок підписав законопроект про перерахунок вартості газу. Як відомо, "Нафтогаз", знайшов можливість знизити до 5 тисяч гривень за тисячу кубів вартість газу для промислових підприємств. Чому тоді громадяни мають платити по 7300? Ми вимагаємо перерахунку, щоб люди платили хоча б так, як промисловість - по 5 тисяч за тисячу кубів.

Утім, постанова за підписами трьох лідерів фракцій з невідомих причин не реєструється. Вимагаю від спікера Гройсмана негайно зареєструвати цей документ, дати доручення і негайно розглянути його в залі парламенту. І дати доручення уряду перерахувати вартість газу для потреб населення, щоб ціна для громадян за газ на житлово-комунальні потреби була не вища, аніж ціна для промисловості.

Коли у нас собівартість видобутку власного газу складає від 700 гривень за тисячу кубів до півтори тисячі гривень за тисячу кубів, чому люди мають платити по 7300? Я вам скажу чому. Це вони сплачують корупцію, це вони сплачують зловживання, це вони набивають комусь кишені! Ми з вами маємо припинити цю грабіжницьку політику!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги