Кажуть, що на росії вже збираються називати вулиці на честь нового президента США. Вірять в те, що ще до інавгурації два крутих пацана Трамп і Пут обнімуться і поцілуються в гей-оргієвском залє Крємля, символізуючи початок нової ери в історії людства. І знімуть санкції, і нафта буде 105 за барель, а заборонені камамбери і хамони знов затанцюють джигу на прилавках здичавілих магазинів. Полюблять вони одне однин одного до нестями і все стане на свої місця. Україна — наш, Молдова - наш, Прибалтика і Польща — ваш, а Сірія — такоє... "

А тут ще усілякі лєвакі і секс-множини заволали звідусіль: "Ату Трампа, ату гомофоба і клятого традиціоналіста!"

То вже є норма, коли за головування в США президентів-республіканців гей-спільнота, відчуваючи наступ на свої права, активізується і з подвійною силою починає мочити "духовние скрєпи" білої Америки. Останній пік припав на 2005 рік, коли країну очолював Джорж Буш-молодший. Саме тоді китайський режисер-емігрант нетрадиційної сексорієнтації Енг Лі зняв перший в історії Голівуду гей-вестерн під назвою "Горбата гора", в якому десакралізовано всі духовні скрєпи вищезгаданої "білої Америки", що складає основу електоральної бази республіканців. І нічо... Прокотило. Всі живі-здорові, отримують "Оскари" та "Золоті глобуси". Це я до чого? А до того, що тільки могутня, не закомплексована і вільна країна може дозволити собі такий ступінь гумору та самоіронії, що, на мою думку, є найвищим проявом божественого в людині, що й відрізняє її від людоподібних тварин, які тільки й здатні з виряченими очима гавкати "всєвифашисти", "кримнаш" і "дєдивоєвалі".

До речі, про "дєдивоєвалі". Якщо твій дід був справжнім папуасом і жер людей, то для цивілізованої людини це не привід з’їсти свого сусіда, апелюючи терміном "восстановлєнія історічєской справєдлівості" або "возвращєнія к істокам сакральних духовних традіцій моєго народа". Однак про неоварварство і тотальну цивілізаційну деградацію сучасної раші ми поговоримо у наступній статті. А тепер перейдемо до попередньо заявленої теми — гіпотетична любов між російським та американським президентами.

Розвиваючи весь дебілізм російської пропаганди і доводячи його до абсурду, уявімо ситуацію, коли на росії знімають фільм з умовною назвою "Любов рятує світ". В центрі сюжету стосунки двох вояків-союзників росіянина і американця, які покохали один одного в окопах під Сталінградом. Назвемо їх Вова і Дон. Під час прориву до тракторного заводу, рятуючи американця від осколків мін і снарядів, Вова накриває Дона собою, затягує того у вирву від півтонного фугасу і під шквальним вогнем ворога оволодіває ним у протиприродній спосіб, спустивши до колін вимазані святою волзькою глиною прості солдатські галіфе. Отак, кохаючи один одного під Орлом і Нарофомінськом, злягаючись у визволеній Софії, Мінську, Варшаві наші герої доходять до Берліну. В той час як Єгоров з Кантарією встановлюють прапор перемоги, Вова і Дон злягаються на руїнах поверженого Рейхстагу. При тому полонені німці, розмазуючи по щоках сльози запізнілого прозріння, розуміють: якщо ці росіяни і американці так ніжно люблять один одного, то фашизму точно кінець. Протиприродній геополітичний коїтус представників біполярного світу не лишає старій Європі жодних шансів. Наступна сцена відбувається в Москві: після параду перемоги товариш Сталін проголошує тост за "побьєду русского народа", а потім хитро підморгує товаришу Жукову, Рокосовському і генералу Монтгомері. Фінал цієї епічної драми вражає. В гей-оргієвськом залі Кремля, обпившись трофейної мадери, віддаються содомському гріху всі найвищі керівники держав-переможців. Вова і Дон скромно пестять один одного на балкончику Спаської башти, з якого відкривається прекрасний краєвид на храм Василя Блаженного та усе Замоскворіччя. Лунає гімн СРСР в обробці Елтона Джона... Фінальні тітри: Росія+Америка = ЛЮБОВ НАВІКИ!

Кажете, маячня, марення. Відповім — абсолютно природна реакція на все те, що відбувається на росії. Ще тиждень тому шалена ненависть до Америки. Сьогодні ж суцільна пристрасна любов. Тотальна. Всеохопна. Кажете — загадкова слов’янська душа? Відповідаю - хижі дикуни, що не контролюють свої емоції. Реальні папуаси із карго-культом і черепами дідів-людожерів на встромлених в телестудіях списах. Але дні їхні злічено. Цивілізація — це одвічний поступ, розвиток і еволюційний прогрес. Застарілі форми відмирають, а регрес, спрощення і здичавіння окремих видів свідчить лише про те, що вони на межі вимирання. Кінець підкрадається непомітно. З улесливими словами любові і приязні. Можливо навіть з ніжним рукостисканям і характерною усмішкою сорок п’ятого президента США у гей-оргієвському залі Кремля. Американцям добре відомо, як заганяти дикунів у резервації. І повірте, цього разу вже не буде так, як у 91-му. Тоді вони ще мали сподівання, буцім з папуасів і варварів можуть вийти люди. Тепер вже віри немає. На рашу чекають страшні часи. Ну і хрін з нею.....

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости