Служити в армії вважалося недолугим і недостойним

14.4т

Свого часу я теж не пішов до армії, а поїхав подорожувати по світу. На той момент, а це 98-ий рік, служити в армії вважалося чимось недолугим і недостойним, суцільна дідовщина, фарбування заборів. Завжди вважалося, що в армію йдуть тільки найнездатніші і глупі люди, які не спроможні отримати нормальну професію. Я був такої самої думки і бойкотував армію можливими способами. Не відмазувався, а просто ігнорив військомат, навіть не ходив туди і не мав військового квитка.

У 2014-му році, я вже був знайомий із 95-ою бригадою, наразі десантно-штурмовою. Перше, що я зробив після ротації із Донбасу (служив у добровольчому) - пішов до військомату, став на облік та отримав військовий квиток.

Згодом я отримав військову освіту в Національному університеті оборони України і вишкіл в лавах 95-ої штурмової бригади, став десантником і на облік в оперативний резерв. За ці три роки моє ставлення до армії і людей, які там працюють і воюють, до військової науки, до важливості цієї організації, - змінилося кардинально.

Наразі я пишаюся тим, що є офіцером запасу, учасником бойових дій, є в оперативному резерві і що знаходжусь в лавах армії. Але на контракт йти не збираюся, бо військова служба за контрактом – це абсолютно інше, це вже на все життя, а для цього треба таке бажання. Але в разі мобілізації в мене все підготовлено так, щоб опинитися в лавах Збройних сил України, у конкретній бригаді і віддати свій борг Батьківщині.

От вам конкретний приклад, як змінилося моє ставлення до Збройних Сил. Наразі ними можна тільки пишатися і робити все, щоб вони і надалі реформувалися, розвивалися і ставали більш потужною силою на зло ворогу.

Тому хочу привітати всіх захисників Вітчизни, не тільки Збройних сил, але й інших. А це Національна гвардія, добровольчі батальйони, погранців, альфівців. Це люди, які зі зброєю в руках захищають нашу державу.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги