Олігархам - лікування в сільських амбулаторіях

Приїхав на Волинь підтримати мітинг проти скорочення кількості ліжкомісць і закриття малокомплектних шкіл.

Президент Порошенко, уряд Гройсмана та їх васали на місцях - такі, як голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик проводять людиноненависницьку політику знищення українців.

Дітей позбавляють майбутнього, закриваючи школи.

А людей похилого віку і хворих - позбавляють права на життя.

Адже скорочення ліжкомісць - це закриття відділень і ФАПів, подекуди - цілих лікарень, медиків лишають без роботи, а людям, які потребують медичної допомоги, лишається тільки смерті чекати.

В планах антинародної влади - на одній лиш Волині скоротити майже 2 тисячі ліжко-місць. Мова йде про Маневичський, Ківерцівський, Ковельський, Горохівський, Любешівський, Камінь-Каширський райони.

Чому представникам кондитерського режиму на все це наплювати?

Та тому, що наші власть імущі та олігархи, котрі допомагають їм утриматися на посадах, як їх яка болячка схопить - в районну лікарню не підуть. Вони лікуються за кордоном.

Там же купляють нерухомість, там же вчать своїх дітей і видають їх заміж, там же місця на кладовищах собі покупляли...

Виступала жіночка з Цуманя, місцева лікарня обслуговує 12 тисяч громадян. І її хочуть закрити! Найближча лікарня аж у Ківерцях. Одна дорога - 60 гривень. Поїде пенсіонер, що отримує 1200?.. Швидше за все, не поїде, чекатиме кінця...

Дякую нашій волинській команді Радикальної партії Ляшка за організацію такої потрібної для захисту людей акції, особливо Анатолію Грицюку, Юрію Ройко, Костянтину Петрочуку і нашому кандидату до Верховної Ради по 23 округу (довибори - 17 липня) Булі Сергію, який без сумніву буде гідним захисником Волині у парламенті.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости