Хто довів українців до зубожіння? Яценюк? Порошенко? Якби не було часом важко виступати перед розлюченим натовпом, мушу сказати, що таки Путін.

Доводиться це не політичними аргументами, а простим математично-статистичним аналізом. Я би навіть сказав, чистою арифметикою.

Вплив війни на економіку це не лише зруйновані підприємства Донбасу і втрата Україною контролю над частиною регіону, який є вагомою частиною нашого індустріального потенціалу.

Війна гібридна, і душити Україну економічно Росія почала ще до Вільнюсу. На початку 2013 року частка РФ в українському експорті перевищувала 30%, тобто приблизно кожна третя одинця експорту продавалася на Схід. Тепер ця частка становить лише 6%!

Невже не очевидно, що це об'єктивний шок для української економіки?! Це втрата робочих місць, падіння валютних надходжень і колосальний тиск на гривню.

Робиться це для того, щоб задушити нас економічно та соціально, дестабілізувати політично, натравити на владу. Путін - далеко, а свої - на відстані витягнутої руки, і ногою пнути можна. Технологія в принципі працює.

Вихід: якнайшвидше переорієнтуватися на інші ринки і більше ніколи не дозволяти собі такої залежності від ринку російського, за яку платимо нині настільки високу ціну.

Росія це розуміє, і намагається перекрити транзит на ринки третіх країн. Слава Богу, "братами" оточені не з усіх боків...

Вихід є, єдине що, недарма кажуть: "Поки сонце зійде, роса очі виїсть".

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости