УкрРус

Хто довів українців до зубожіння?

Читати українською

Хто довів українців до зубожіння? Яценюк? Порошенко? Якби не було часом важко виступати перед розлюченим натовпом, мушу сказати, що таки Путін.

Доводиться це не політичними аргументами, а простим математично-статистичним аналізом. Я би навіть сказав, чистою арифметикою.

Вплив війни на економіку це не лише зруйновані підприємства Донбасу і втрата Україною контролю над частиною регіону, який є вагомою частиною нашого індустріального потенціалу.

Війна гібридна, і душити Україну економічно Росія почала ще до Вільнюсу. На початку 2013 року частка РФ в українському експорті перевищувала 30%, тобто приблизно кожна третя одинця експорту продавалася на Схід. Тепер ця частка становить лише 6%!

Невже не очевидно, що це об'єктивний шок для української економіки?! Це втрата робочих місць, падіння валютних надходжень і колосальний тиск на гривню.

Робиться це для того, щоб задушити нас економічно та соціально, дестабілізувати політично, натравити на владу. Путін - далеко, а свої - на відстані витягнутої руки, і ногою пнути можна. Технологія в принципі працює.

Вихід: якнайшвидше переорієнтуватися на інші ринки і більше ніколи не дозволяти собі такої залежності від ринку російського, за яку платимо нині настільки високу ціну.

Росія це розуміє, і намагається перекрити транзит на ринки третіх країн. Слава Богу, "братами" оточені не з усіх боків...

Вихід є, єдине що, недарма кажуть: "Поки сонце зійде, роса очі виїсть".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги