Байдужість чи черговий бізнес на нагородах?

196

Всі знають, що найкраща нагорода для воїна – це повернутися додому живим.

Але у всі часи нагородження бійців – це визнання Державою їх подвигу, жертви своїм здоров’ям, а іноді своїм життям заради своєї Батьківщини.

В останні 2 роки нагородження та визнання Державою – це болюче питання яке стало перед захисниками України, їх родинами та волонтерами. Але саме гірко не перед можновладцями та керівниками Міністерства оборони та Генерального штабу. Себе вони не забувають… Ордена, медалі, чергові звання та наградна зброя. Кожного дня ми всі читаємо ці новини, сперечаємося, засуджуємо, а вони продовжують свою "підпільну роботу" та за чергові "подвиги" на 3 ліній оборони отримують нагороди.

Так і мені стало цікаво розібратися з питанням нагрудних знаків "Учасник АТО" та "Ветеран війни".

На що був зроблений відповідний запит до Міністерства оборони України стосовно нагрудного знаку "ВЕТЕРАН ВІЙНИ", а не "УЧАСНИК АТО".

Але відповідь показала повну некомпетентність, або перекручування наказів МОУ та Законів України ТВО Начальника управління оборонного планування штабу Командування СВ України О.В.Сиромятнікова.

Шановні керівники штабу Сухопутних військ нагрудного знаку "ВЕТЕРАН ВІЙНИ – УЧАСНИК АТО" НЕМАЄ!!!!!!!

А в наказі Міністра Оборони № 200 від 7.05.2015 року йдеться про нагрудний знак "ВЕТЕРАН ВІЙНИ – УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ"!!! Читайте уважно!!! Та не перекручуйте на свій манер накази та Закони України.

Виходячи з вищевикладеного при отримання військовослужбовцем чи демобілізованим статусу учасника бойових дій – разом з посвідченням Згідно Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", Наказу МОУ № 200 від 7.05.2015 року йому повинні були видати:

1. Посвідчення УБД

2. Нагрудний знак "ВЕТЕРАН ВІЙНИ – УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ"

3. Талони на проїзд з 50% знижкою

а також згідно розпорядження Начальника Генерального штабу ЗС України В.Муженко його відзнаку нагрудний знак "УЧАСНИК АТО".

Тобто коли Ви отримали УБД Ви автоматично отримали ці два нагрудних знака! Але питання в їх отриманні відкрите!

Як Ви бачите обман, перекручування законів та наказів під себе продовжується!

Далі буде!

ПС. Якщо порахувати наприклад 50000 не виданих знаків на ринку "Геральдики" виходить дуже непогана сума 5000000 грн.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.