Як луганські комуністи обстоюють інтереси загарбників і терористів

3.2т

Останнім часом чую все більше сумнівів у правильності заборони КПУ та комуністичної ідеології. Щоб у занадто совісливих та европейськи налаштованих панів не виникало таких марних думок, розповім вам про роль комуністів Луганщини у тих кривавих подіях, які й досі відбуваються на сході України.

Комуністи були у перших рядах тих, хто під'юджував та керував учасниками захоплення адмінбудівель в Луганську. Штабний намет КПУ розташувався просто біля захопленої будівлі СБУ в Луганську навесні 2014 року. Саме представники КПУ організували годування учасників НВФ та ідеологічне керівництво всіми їх діями.

Захоплення будівлі СБУ в Луганську.2014р. Штабний намет КПУ на площі біля захопленої будівлі

У червні 2014 року керівник фракції КПУ в Луганській обласній раді Олександр Андріянов заявив, що його фракція в повному складі перейшла до парламенту ЛНР.

"Після того, як, фактично, незаконне захоплення влади відбулося із застосуванням збройних формувань, коли люди на південному сході стали виступати проти дій у Києві ... з самого початку ми, комуністи, перебували разом зі своїми виборцями і тому фракція Компартії прийняла рішення, що ми в повному складі, захищаючи інтереси наших виборців, повністю переходимо для роботи в парламент Луганської народної республіки ", - заявив депутат Луганської обласної ради Андріянов.

За його словами, після закінчення військових дій в регіоні луганські комуністи мають намір створити Компартію ЛНР:

"Передбачається, що вже з цього дня луганські комуністи почнуть створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ", - зазначає на відео голова фракції Олександр Андріянов.

Андріянов Олександр Олександрович , народився 26 травня 1955.

Освіта: вища, 1978 - харківський авіаційний інститут, кваліфікація - інженер-механік.

Помічник-консультант народного депутата України від КПУ Спиридона Кілінкарова, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства. Депутатом обласної ради обрано тричі, член Комуністичної партії України.

Центральний комітет Компартії України спростував інформацію російських журналістів про те, що місцева фракція комуністів перейшла до парламенту самопроголошеної "ЛНР". "Це неправда. І нам наплювати, хто поширює ці чутки!" - так прокоментували в ЦК партії повідомлення російського Інтернет-ресурсу Lenta.ru про те, що Луганська фракція КПУ у повному складі перейшла до парламенту самопроголошеної "Луганської народної республіки".

"Ніяких рішень фракція Компартії в Луганській облраді з цього питання не приймала. Більше того, це питання навіть не піднімалося на жодному засіданні фракції або на рівні обласної парторганізації. Тому, позиція, яку озвучив Олександр Андріянов - це його суто особиста точка зору і не більше", - заявив лідер КПУ Петро Симоненко, який у червні передбачливо відправився за кордон до Барселони, де і був помічений в аеропорту зі своєю дружиною Оксаною і двома дітьми.

Ось повний список депутатів-зрадників, які зламали присягу і перекинулися до "ЛНР":

1. Андріянов Олександр Олександрович

2. Бондаренко Валерій Володимирович

3. Губенко Віктор Іванович

4. Ісаєнко Олександр Іванович

5. Калмиков Олександр Олександрович

6. Гладка Лідія Андріївна

7. Куницький Володимир Григорович

8. Філіпський Олександр Олександрович

9. Чаленко Максим Михайлович

10. Шушпанніков Микола Григорович

11. Хохлов Юрій Миколайович

12. Абрамов Андрій Іванович

Під час збройного заколоту в м.Лутугине штаб-квартирою "ополчения" був обраний офіс КПУ. "Ополченці" проводили там формування бойових загонів, збір допомоги та грошей на підтримку НЗФ.

В тому ж червні 2014 сили АТО на прикордонному посту у с. Дякове Луганської області затримали групу з п'яти бойовиків, вилучивши у них ПЗРК різних модифікацій, ПТРК "Фагот", два РПГ, ящик тротилу, боєприпаси, топографічні мапи. Як повідомляє прес-центр СБУ, двоє із захоплених бойовиків є жителями м. Лутугине Луганської області. Під час допиту вони вказали, що їх завербували для участі у збройному протистоянні керівники місцевого осередку Комуністичної партії України. За словами бойовиків, представники Компартії організовували також постачання стрілецької зброї до місця бойових дій.

Тепер про комуністів, які вюють на боці т.зв."ЛНР".

Колишній "народний мер" міста Ровеньки Володимир Верьовка

. Очолював місцеве ополчення, яке в більшості своїй складалося з членів громадської організації "Союз шахтарів-інвалідів". Цей "Союз" - структура, яка була створена депутатом Луганської облради від КПУ Юрієм Хохловим.

Верьовка - організатор і учасник захоплення КПП "Должанський" і "Дякове". Керував нападом на Ровеньківський міськвідділ міліції. В серпні 2014 року був ліквідований російськими спецпризначенцями.

Тепер пару слів про депутата "народного зібрання ЛНР" Хохлова Юрія Миколайовича, про якого я вже згадував. Юрій Хохлов, народився 2 січня 1960 року.освіта: вища, 1990 - Стахановська філія Комунарського гірничо-металургійного інституту, кваліфікація: гірничий інженер-електрик, член КПУ,помічник-консультант народного депутата України від КПУ Спиридона Кілінкарова, депутат обласної ради. До обласної ради обрано за списками КПУ. .Хохлов є одним з організаторів антиконституційного заколоту в Луганській області. Упродовж весни 2014 року він регулярно виступав на антиукраїнських мітингах разом з командиром батальйону "Призрак" Олексієм Мозговим. Хохлов приймав активну участь в організації "референдуму" 11 травня.

Філіпський Олександр Михайлович

Народився 11 серпня 1947 р. в м. Зимогір'я Слов'яносербського району Луганської області. У 1970 р. закінчив Луганський машинобудівний інститут, інженер-механік.

1983 -1985 рр. - завідувач промислово-транспортним відділом Кам'янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. З 1985 по 1988 рр. - заступник завідувача промислово-транспортного відділу Луганського міськкому Компартії України.

З 1988 по 1989 рр. - другий секретар Кам'янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. 1989 - 1990 рр. - перший секретар Кам'янобрідського райкому Компартії України м. Луганська. 1990 - 1991 рр. - секретар Луганського міськкому Компартії України. Депутат Луганської міської ради VI скликання від КПУ, секретар Луганської міської ради

З 2010 р. –секретар Луганської міськради.. Отримав свою посаду ,як результат можливих домовленостей між головою луганських регіоналів Олександром Єфремовим і Спиридоном Кілінкаровим на виборах до міськради 2010 року ,за факт визнання Кілінкаровим результатів виборів і факту перемоги людини Єфремова Сергія Кравченка.

Син Олександр Олександрович Філіпський – член КПУ, працював в Луганському обласному територіальному відділені Антимонопольного комітету України.Начальник 3-го відділу досліджень і розслідувань.Наразі, депутат "Народної Ради" ЛНР.

На фото: поруч з Кілінкаровим Олександр Олександрович Філіпський.

Філіпський Олександр Михайлович

Володимир Медяник,екс-нардеп від Партії регіонів і власник торгових центрів "Росія", "Луганськ-Сіті-Центр" та мережі супермаркетів "Мандарин", починав свою політичну кар'єру з політичного проекту "Наша Україна", а після обрання Ющенка президентом в 2005 році очолив Луганську міську організацію цієї партії В 2010 році Медяник різко змінив орієнтацію (політичну) і став депутатом Луганської міської ради за квотою КПУ. Відомий, як головний спонсор передвиборчої мерської кампанії Кілінкарова в 2010 році.

Через два року переходить до лав ПР і стає нардепом від цієї політичної сили. Під час захоплення бойовиками будівлі СБУ виступав у ролі перемовника між владою та бойовиками. Наразі в Луганську працюють всі торгові центри, які належать Медянику.

Віктор Вікторович Кисельов, другий секретар Кам'янобрідського райкому Луганського обкому Комуністичної партії України, зараз є заступником начальника "Народної міліції ЛНР. З березня 2014 року - керівник руху "Червоний схід", приймає активну участь в захоплені адмінбудівель в Луганську.У квітні 2014 року разом зі своїми однопартійцями, зокрема, першим секретарем Кам'янобрідського райкому КПУ Юрієм Синенком, організатор проведення мітингів під захопленою будівлею СБУ. З травня 2014 стає одним з організаторів бойових загонів т.зв."ополчення"

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости