План Клюєва провалиться

23.8т

Те, що зараз відбувається навколо зняття недоторканості з Клюєва у парламенті – це новий "Іванчук-2". Пам'ятаєте, Іванчук як голова профільного комітету блокував закон про кворум, спрямований проти його бізнес-партнера Коломойського.

Тепер аналогічне робить Павло Пинзеник – він був багаторічним помічником Миколи Мартиненка, одного зі спонсорів "Народного фронту". І, схоже, тепер Мартиненко теж уклав бізнес-пакт з Клюєвим. Мартиненко як голова паливно-енергетичного комітету Ради за змовою з Клюєвим саботує ініціативу зменшення захмарних тарифів на сонячну енергетику для Клюєва. Мета – відкласти рішення до початку парламентських канікул, а читай – до осені.

З тим, щоб Клюєв пройшов літо 2015 року з чинним надвисоким тарифом 46 євроцентів за кіловат-годину та отримував максимальний прибуток. Адже він генерується саме влітку, коли найвища сонячна активність. Ціна питання – 8 мільйонів гривень на день, а виконавці – трикутник Пинзеник-Мартиненко-Клюєв. Але часи змінилися – я переконаний, що план Клюєва провалиться, так само як раніше це сталося з Коломойським і Фірташем.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги