Вас ще "Азов" на стовпах не вішає, або Поїздка у Донецьк

22.2т

Зустріла знайому, вони ще у 2014 виїхали з Донецька до нас. На вихідні вперше за два роки поїхали відвідати батьків. І в неї, і в чоловіка батьки лишились в Донецьку. Сказала, що краще б не їздила! Жахлива обстановка, у повітрі відчувається дух війни! Вона так і сказала: з усіх боків тільки про війну: на нас напали, нас обстрілюють, бомблять, хочуть знищити... ну хто зрозуміло. Але ми готуємося. Молода Республіка, ну і подібна маячня.

З бігбордів тільки Захарченко, то з бабцями, то з дітками. Сусіди постійно діставали запитаннями типу: "Вас ще "Азов" на стовпах не вішає? І що, дочка до саду спокійно ходить?" Ну і все в такому ж дусі. А ще вірять, що коли в Донецьк прийде українська влада, то першим ділом знищить усіх пенсов, бо вони будуть заважати!!!!???? І аргументи, типа: Вам же Україна платить зараз пенсіі! Де ж логіка? не сприймаються. Я не уявляю, як це все розгрібати потім, якщо ще діють страшилки про " Азов" та "Правий Сектор".

І ще: дівчина сама бачила, як дировці приїхали у двір на танку, зробили кілька пострілів у бік Пісків, та поїхали. Наші, звісно дали "ответку". Як каже знайома, " ми одразу матрас на пол, до основної стіни і так всю ніч на підлозі і пролежали." Ответка прилетіла в дім у сусідньому кварталі.

А мешканці Оленівки заробляють продаючи місця в черзі! Роблять чергу з машин, а потім за 200 гривень можеш стати поближче. Але це не врятувало моїх знайомих. Навіть із купленим місцем простояли на дировському посту 8 годин! В спеку. З дитиною....

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости