Зірки пророкують падіння високого чиновника

25

Тароскоп на тиждень з 7 по 13 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нині ви могутні і впевнені в собі як ніколи. І ваша сила – в пристрасті, в захопленості, в готовності до бою за будь-яких обставин. Але не забувайте про тили, про захищеність ваших позицій.

Тілець (21.04 – 20.05)

Радіти життю – ось ваше основне завдання на цей тиждень. Ви можете захопитися новим напрямком в роботі, чи новим хоббі, почати освоювати нову професію. Варто тільки пам’ятати, що зростання має бути поступовим.

Близнюки (21.05 – 21.06)

У вас буде чудовий шанс почати все з початку в особистому житті, розкрити у стосунках всі свої здібності, свої найкращі якості. Роман дозволить 9вам відчути себе надзвичайно гармонійно.

Рак (22.06 – 22.07)

Вам можуть запропонувати подорож, причому, не в приватному порядку, а за рахунок якоїсь організації і ви прекрасно проведете час, насолоджуючись усіма благами життя.

Лев (23.07 – 23.08)

Напружена ситуація на роботі вирішиться на вашу користь, варто лише не переходити в позицію жертви. Можна звернутися за допомогою до колег – вони підкажуть рішення і стануть вашою опорою.

Діва (24.08 – 22.09)

Навіть якщо ви ніколи і не задумувались про власну справу – зараз саме час зробити перші кроки у цьому напрямку. Тим більше, що у вас є підтримка близьких і певна база, яка може слугувати стартовим капіталом.

Терези (23.09 – 23.10)

Замість того аби з піною біля рота відстоювати свою позицію та переконання, краще зберігайте спокій та нейтралітет, не переходьте ні на чий бік у суперечках – і це вам принесе задоволення та гроші.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нині ви аналізуєте колишні перемоги та поразки, відлежуєтесь і набираєтеся сил для того, аби перезавантажитися, підзрядитися і взяти на себе чималий вантаж відповідальності.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Зруйнуйте свої старі стереотипи, звільніться від обмежувальних переконань для того, аби подивитися на світ новим поглядом, переосмислити свій шлях і взяти курс на нові висоти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цілком ймовірне святкування якоїсь визначної події у колі друзів та близьких. Для когось це буде весілля, для когось – народження нащадків, а хтось влаштує грандіозне свято самому собі.

Водолій (21.01 – 19.02)

Настрій може бути дещо мінорним, проте невдовзі відбудеться кардинальний переворот і вам раптом почне щастити. Ви відчуєте підтримку, почуватиметеся впевнено і рішуче.

Риби (20.02 – 20.03)

Родинне щастя наповнить вас просто з головою – почуватиметеся на сьомому небі від того, що поряд з вами кохана людина, яка любить і надихає вас просуватися вперед.

Прогноз для України

Будемо спостерігати за конфліктом, що пов’язаний із родинними зв’язками. Чи то мажористий синок якийсь перегне палицю, чи дружина якогось відомого чоловіка аж надто виступатиме.

В політичному житті намічається кар’єрне падіння високого чиновника мало не з конфіскацією. Нині це видається малоймовірним, але те що людина програє фінансово, а не тільки морально – факт.

Економіка продовжує руйнуватися, хоч зовні це має вигляд досить презентабельний.

Міжнародне становище наше покращиться – ми перейдемо через страхи, муки вибору і таки отримаємо підтримку спільноти, хоч і з деякими пересторогами.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости