Новий день - нові репресії

23.4т

Заява Генпрокурора Юрія Луценка, кума Президента Порошенка, щодо того, що ГПУ повторно внесе до парламенту подання на зняття депутатської недоторканності з Ігоря Мосійчука - реакція на патріотичну позицію опозиційної фракції Радикальної партії.

Щоразу, коли Порошенко протягує зміни до Конституції, що не припустимо під час війни і є чітким виконанням плану Путіна, наша фракція категорично виступає проти.

Коли у червні 2015 року ми відмовились голосувати за внесення до порядку денного змін до Конституції - вже у липні було подання на арешт Андрія Лозового.

Коли 31 серпня минулого року ми проголосували проти путінських змін до Конституції - вже 17 вересня у парламенті був розіграний кінематографічний спектакль із змонтованим відео, справжнім режисером якого був не тодішній генпрокурор Шокін, а Президент Порошенко. Спектакль виявився успішним - і Ігор потрапив у СІЗО СБУ, звідки вийшов з шістьма виразками, але довів незаконність свого арешту у судах всіх інстанцій, аж до Верховного Суду України.

2 червня ми не голосували за зміни до Конституції, які дозволяють Порошенкові встановити тотальний контроль над судовою системою і є репетицією голосування за зміни, які передбачають особливий статус Донбасу і проведення виборів на окупованих територіях - і вже сьогодні, 9 червня, Луценко робить заяву, яка по факту означає, що Мосійчука можуть арештувати повторно.

Наша команда не боїться репресій і завжди залишатиметься на державницьких позиціях, чого б це нам не вартувало. А влада переслідуванням інакодумців сама наближає свій кінець.

Прошу також звернути увагу громадськості на той факт, що на відміну від депутатів опозиційної Радикальної партії, подєльники Януковича при режимі Порошенка почувають себе дуже комфортно.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги