УкрРус

Про рятувальників та політичних пігмеїв

Вчора в Сумах трапилася жахлива трагедія. Від зумисного витоку газу підірвався житловий будинок. Перекриття одного поверху від вибуху впало на інший. Загинула одна жінка, а четверо людей, і в тому числі двоє дітей, зазнали різного ступеню поранень. Завдяки злагодженій та чіткій роботі рятувальників вдалося не тільки оперативно еваюкувати поранених, а й запобігти ще більшій кількості жертв.

Вчора ж на Львівському заводі "Електрон" виникла серйозна пожежа. Була реальна загроза загибелі людей. Тільки завдяки саможертовній праці рятувальників вдалося уникнути людських жертв і загасити пожежу. При цьому постраждало два рятувальника.

Це я до того, що всі ті, хто дорікають Радикальній партії Олега Ляшка лобіюванням фінансування випуску нових пожежних машин на єдиному в Україні профільному заводі чи підвищенням заробітної плати рятувальникам, мають взяти відра з водою і особисто піти тушити пожежі та розбирати завали. А якщо ні, то краще заткнутися і мовчати, бо виглядаєте ви як дибіли та політичні пігмеї. Ми, радикали, і надалі я, не боячись, можу сказати - лобіюватимемо інтереси рятувальної служби в цілому і рятувальників зокрема. Ці люди щодня рятують життя десяткам, а інколи і сотням українців. Їм кожному треба пам'ятники ставити при житті, а ви, маю на увазі політичних опонентів, перетворюючись в політичних пігмеїв, обпльовуєте нас радикалів, а бризки летять в очі рятувальникам.

Думаєте, зачитуючи на ефірах темники з штабів БПП, Батьківщини чи опоблоку про радикалів та пожежні машини ви принижуєте нас? Ні, ви знищуєте себе як політиків і невпинно перетворюєтеся на тих таки пігмеїв. Покайтеся поки не піздно!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги