Щоденне побутове пекло для прокурорів

Щоденне побутове пекло для прокурорів

Суди продовжують справу, розпочату Віктором Шокіним, який домігся арешту квартири колишнього заступника генпрокурора Каська. На вимогу прокуратури суд арештував ще й автомобіль та паркомісце підозрюваного.

Нам здається, що арешт паркомісця, коли в тебе вже арештували автомобіль – не вихід. На майбутнє прокурорам з судами потрібно бити по справді больових точках підозрюваних, влаштовуючи для них щоденне побутове пекло.

1. Арешт кота Васька ( підозрюваний позбавляється можливості знімати стрес шляхом погладжування кота по спині та череву).

2. Арешт пульта від телевізора ( підозрюваний перестає дивитися новини і дізнаватися, що наступне в нього арештують).

Видео дня

3. Арешт пляшки пива в холодильнику ( підозрюваний не зможе похмелитися і втрачає когнітивні здібності, щоб розробляти план втечі з країни).

4. Арешт презервативів ( підозрюваний не зможе займатися сексом без небезпеки наплодити нових підозрюваних, яких потім теж можуть арештувати).

5. Арешт соломинки для коктейлів ( підозрюваний не зможе пити піна коладу, тим самим ставлячи себе вище усталених звичаїв українського соціуму).

6. Арешт ініціалів ( підозрюваний не зможе підписувати підозрілі документи та вирізати своє ім’я на деревах та лавках).

7. Арешт капців (підозрюваний позбавляється можливості комфортного пересування і в нього завжди мерзнутимуть ноги).

8. Арешт простати ( підозрюваний не зможе робити масаж простати у підозрілих масажних салонах).

9. Арешт кнопки поверху у ліфті (підозрюваний не зможе підступно швидко потрапляти до дому і робити там свої підозрілі справи).

10. Арешт шампуню (підозрюваний позбавляється можливості доглядати за своєю шевелюрою і виглядає як бомж чи басист інді-групи) та пробору у зачісці ( він не зможе красиво закидати на лоба чубчик і його перестануть любити дівчата).

11. Арешт верхньої щелепи (нижня щелепа у підозрюваного ніби й лишається, але що він нею буде робити?) та печінки ( тоді можна зняти арешт з пива та соломинки для коктейлів).

12. Арешт манікюрних ножиць ( у підозрюваного виростуть кігті, як у каліфорнійського кондора, і він псуватиме все, до чого доторкнеться), зубної щітки ( підозрюваний втратить друзів через неприємний запах з рота), та кнопки змиву в туалеті ( підозрюваний сам виселиться зі своєї останньої неарештованої квартири).

Переконані, що вже давно існує потреба оформити цей список законодавчо, і прийняти його конституційною більшістю у Верховній Раді, щоб підозрювані не відчували себе так затишно у країні, яка боротьбу з корупцією на всіх щаблях влади зробила своїм основним пріоритетом!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...