УкрРус

Про олімпійські уроки-2016 для України!

6.7т

Перше і найважливіше: подяка й пошана нашим спортсменам, їхнім батькам і тренерам, особливо олімпійським медалістам, за мужність та наполегливу працю!

Порада для очільників влади й опозиції: перед тим, як "вумнічать" про результати Олімпіади, запитайте себе: а що ви ОСОБИСТО зробили для українського спорту?

І тепер найважливіше - які висновки треба зробити з Олімпіади-2016:

- визначити пріоритетні види спорту (де наявні тренери, школи, бази, інфраструктура...), які фінансує держава та області, всі решта видів спорту - за кошти спонсорів;

- відновити державне фінансування дитячо-спортивних шкіл та програм масового спорту;

- забезпечити виконання норми нашого закону про пільгове оподаткування спортивного спонсорства;

- ухвалити наш законопроект про фінансування спорту та культури за рахунок прибутку з лотерейного бізнесу.

Оптимальна управлінська модель у галузі спорту мала б виглядати так: НОК - федерації - професійний спорт, Міністерство чи Агентство - масовий спорт, фізична культура. І правильно було би, щоб очільника спортивного відомства пропонувала спортивна громадськість, а не партії.

Але найважливіше те, що спортивний та активний спосіб життя повинен стати державним пріоритетом та модою!

ОТОЖ, НЕ ТРЕБА ТЕОРЕТИЧНО АГІТУВАТИ ЗА СПОРТ, БО СПРАВЖНІ БОРЦІ ЗА СПОРТИВНУ Й ЗДОРОВУ УКРАЇНУ - НЕ У ФЕЙСБУЦІ, А НА СТАДІОНАХ І У СПОРТЗАЛАХ!

P.S. Звичайно, варто згадати й проблему "російського допінгу" в деяких міжнародних федераціях та суддівстві, заробітчанство у певних, наших рідних федераціях… Це теж важливо, але після оптимальної, відповідальної та професійної державної політики влади!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги