Жовта картка для України

10.4т

Зустріч Папи Римського з Московським Патріархом — це жовта карточка для України. Не зробимо належних висновків - вилетимо у відкритий космос з геополітичної орбіти.

Мабуть, Папа-поляк не зробив би з Україною того, що Папа-аргентинець. І Папа-німець цього б не зробив. А на Папу Римського навіть Меркель обурилася, бо він щось не те сказав про Європу.

То що вже говорити про Україну, коли Папа Римський фактично став на бік Росії у її агресії проти нашої держави? Папи мислять глобально, як американські президенти. Пересічному споживачеві інформації пропонують лише верхівку айсбергу. Підводні течії закриті від людського ока. У геополітиці мислять реально, а не виходять з того, що було би, якби... І питання моралі тут другорядні, навіть для священиків найвищого рангу.

США руками НАТО могло би ще в зародку задушити денеерію-елеенерію і всіляку іншу піонерію. Та й зараз це не проблема. І проблема навіть не в Росії й ступеню її агресивності. Проблема насамперед в Україні, у нашій внутрішній потребі бути господарями на власній землі. Нам можуть допомогти, як це роблять зараз і робитимуть далі, але ж повинні побачити, що ми хочемо виборсатися з цього болота.

Наївно думати, ніби Папа Римський — недалека людина, яка не розуміє, що в Україні триває не громадянська війна, а відбувається пряма агресія Росії. Все він знає. Але йде на компроміс з російським православ’ям настільки, наскільки дозволяє Україна. А Україна дозволяє багато, тому нею можна й знехтувати.

Нам би хотілось, щоби США, Європа, Папа Римський і ще не знати хто підтримували нас безкінечно довго. Але українська корупція — це проблема України, бо у світі своєї корупції вистачає. Українські суди — теж проблема України, бо у світі цю проблему вже більш-менш розв’язали. Європа змучилась від України, бо не бажає замість неї виконувати домашні завдання.

А з іншого боку подивимося, що робить Росія. Там, де не проходить груба сила, в хід вступає підкуп. Де не пролізає підкуп, застосовується брехня. Антиукраїнська пропаганда заполонила Європу, а Порошенко просить Путіна не робити цього. Це все одно, що Бровкові повішати на шию кільце ковбаси і попросити песика не їсти її. Треба навчитись не лише захищатись, а й наступати, в тім числі інформаційно.

Можна відправити уряд у відставку, а вслід за цим провести дочасні парламентські і навіть президентські вибори. А можна все залишити так, як є. Суті справи це не змінює. Люди залишаться такими ж, як зараз. Ось тільки з меркантильного мислення вони повинні терміново перейти на мислення державницьке. Інакше Україні покажуть уже червону карточку. Політика — не футбол, але все ж...

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги