, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Президент РФ Володимир Путін вже вірить у свій провал з "українською авантюрою" і тепер буде намагатись продати себе Заходу. Пише Андрій Піонтковський, для "Преса України".

Путін вже досить відкрито оголосив через своїх пропагандистів (знаменита стаття Лук’янова "Путін хоче мирного співіснування із Заходом") і через заяви вищих керівників держави – яка війна з Заходом, яка конфронтація? Ми моська в порівнянні з натовським слоном! І ось для того, щоб якось домовитися із Заходом, перейти до мирного співіснування, Путін відчайдушно намагається себе продати Заходу – що він важливий, що він приніс користь у вирішенні іранської проблеми, що без нього неможливо вирішити проблему ІДІЛа.

Путін має експертів-пропагандистів найвищого рівня. На нього активно працюють і Кіссінджер з Бжезинським, не кажучи вже про інші "дрібниці.

Цей хор експертів у Вашингтоні, які говорять про те, що "нам потрібні росіяни, не можна доводити Путіна, не можна заганяти його в кут, треба допомогти йому врятувати обличчя в Україні" - ось він і намагається на це відчайдушно працювати.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги