Путін дає бойовикам шанс загинути

15.1т

Чимало експертів і політологів, а головне, бійців у зоні АТО переконані, що після 9 травня розпочнеться наступ "ДНР" і "ЛНР" на Україну. Про це свідчить чимало факторів — як внутрішніх, так і зовнішніх.

Схоже, що цього разу ініціатива йде від бойовиків, а Путін лише уміло її підігріває. В тих уже давно руки чешуться, аби показати українській армії де раки зимують, а самому Путіну — що чимало проблем на Донбасі вони здатні розв’язувати самотужки.

Звісно, бойовики сподіваються на перемогу, а, головне, - на підтримку Путіна. А ось тут може бути завал по всіх штреках.

За великим рахунком, Путіну зараз не до Донбасу. Внутрішня ситуація в Росії не є аж такою контрольованою, як здається. На тлі наступу бойовиків в Україні Путіну треба випустити пару в Росії. Він може вдатися до чергової провокації, контрольованої ефесбешниками, з людськими жертвами, а стрілки перевести на Україну. Поки чимало бойовиків загине за "русскій мір", Путін матиме алібі: мовляв, розрульовував ситуацію в Росії, було не до України.

Економічні санкції від Європи, військова допомога Україні з боку США дещо гальмують людожерські апетити Путіна, але не настільки, щоби він міг зупинитись. Ідея бліцкригу — знищення України — все ще не дає йому спокою. Тепер він прораховує варіанти, сподіваючись на економічний і соціальний колапс усередині України, коли українська влада сама впаде йому до ніг.

Наступ бойовиків після 9 травня, якщо він таки відбудеться, має стати генеральною репетицією випробування боєздатності української армії. Якщо авантюрна затія провалиться, Путіну буде не шкода гарматного м’яса — бойовиків Донбасу. Якщо ж вдасться пошарпати українську армію, захопити декілька стратегічних пунктів, знищити чимало українців, тоді він може прийняти зовсім інше рішення.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги