Как бы откатов набрать на очередной реконструкции Крещатика

5.6т

Какая-то шизофрения, право слово. Страна в экономической заднице, веерные отключения начались, впереди зима, а эти придурки опять думают, как бы откатов набрать на очередной реконструкции Крещатика. Кличко, зайди в любую школу или больницу, померяй температурку. Воры и кретины в одном флаконе. При военном положении такой бред был бы невозможен.

"Під час масштабної реконструкції центру Києва з Майдану Незалежності можуть прибрати стелу Незалежності і скляні куполи.

Про це заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник в інтерв'ю ВВС Україна. Уряд і київська влада проводять конкурс серед архітекторів на найкращий проект реконструкції центру Києва під назвою "Територія гідності"."Колона – це символ імперії, символ тоталітарності. А ми ж будуємо демократичну державу, так?", - сказав він ВВС Україна.Остаточні рішення залежатимуть від результатів архітектурного конкурсу, підсумки якого підіб'ють до кінця весни 2015 року.Серед запланованих нововведень – система пам'ятників учасникам протестів, музей Майдану і Міжнародний культурний центр в приміщенні Українського дому."

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости