, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Тепер "відкати" Гобліну забезпечені

37т

Ще вчора лідер російських комуністів Геннадій Зюганов нарікав на зустрічі з главою кримського "парламенту" Володимиром Константиновим, що його доньці не дісталася путівка на півострів - очевидно, діти керівників "Єдиної Росії" вже все розкупили. А сьогодні саме той "парламент", спікер якого обіцяв Зюганову безпрецедентний курортний сезон, вигнав кримського "міністра туризму" Олену Юрченко. Пише Віталій Портніков для espreso.tv.

Приводом для звільнення, за повідомленням агенції ТАСС, став "висновок профільного парламентського комітету про діяльність Мінтуризму - депутати визнали роботу відомства з підготовки до туристичного сезону 2015 незадовільною".

Кримський "прем'єр" Сергій Аксьонов постарався зменшити негативний резонанс від парламентського рішення, тим більше, що туризмом займатиметься його колишній помічник - а значить, "відкати" "Гобліну" забезпечені. Але, якщо говорити не про "відкати", а про суть, то бути міністром туризму в окупованому Криму означає бути міністром дурості.

Якщо говорити відверто, то Крим - взагалі не місце для пляжного відпочинку. Так, гори, повітря, пейзажі, історія - але не пляж. Пляжем його зробили більшовики, які ув’язнили співгромадян в Радянському Союзі, а значить - на вузькій смужці Чорноморського узбережжя. І коли перед жителями колишнього СРСР відкрилися державні кордони, пляжний Крим зберігся тільки завдяки інерції. А ще - доступності для жителів сусідніх областей України та їхній відносної бідності.

Звичайно, росіяни завдяки Путіну теж будуть біднішими. Але тільки у жителів сусідніх з Кримом регіонів Росії є своє море. І пляжі там навіть краще. А для жителів решти Росії Крим - це далеко. Можна, звичайно, летіти - але авіаційний транспорт все одно не альтернатива залізничному і автомобільному. І справа навіть не в тому, що немає мосту, а в тому, що їхати далеко. Це вам не ніч з Києва чи кілька годин з Дніпропетровську. І я вже не нагадую про те, що Крим - територія, яка знаходиться під санкціями цивілізованого світу, справжнісінький туристичний глухий кут.

Що в цій ситуації може зробити міністр туризму? Імітувати активність і отримувати "відкати" від продажу вкраденої власності. А сам туризм може зберігатися тільки завдяки російським державним дотаціям - звісно, поки в бюджеті на це є гроші.

Можливо, Геннадій Зюганов шукав для своєї дочки саме таку, безкоштовну путівку - адже жадібність російських державних крадіїв загальновідома...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги