Угода для Єфремова

Угода для Єфремова

Затримання Єфремова в зв’язку з тим, що він хотів покинути межі України – це однозначно позитивний фактор. Можу сказати, що в даному контексті Генеральна прокуратура зробила свою справу. В мене нема жодних сумнівів, що ця особа причетна до організації сепаратистських настроїв на Луганщині, і до організації всіх тих процесів, які ми сьогодні називаємо "ЛНР". Саме ці персонажі спричинили те, що в Україні виникла війна, а російські війська змогли зайти на нашу територію і вести проти нашої держави агресію. За такі дії треба нести відповідальність і вона однозначно мусить бути кримінальною.

Видео дня

У цій справі важливо, щоб ГПУ і СБУ обмежились не тільки одним Єфремовим, а й були дані покази на інших учасників змови. Генеральний прокурор сказав, що вони планують запропонувати угоду Єфремову. Він має дати свідчення стосовно інших фігурантів цієї справи, в тому числі керівництва Російської Федерації. ГПУ у свою чергу візьме це до уваги. Це із позитивного.

Тепер те, що є в реальності. Я хотів би бути оптимістом і очікувати, що справа буде доведена до суду, але поки що усі спроби після Революції Гідності довести бодай одну справу до суду, стосовно колишніх керівників Партії регіонів або тих осіб, які звинувачуються в посяганні на територіальну цілісність – ще не завершені. Всі намагання були мильною бульбашкою, яка дуже легко розбивалась ще на етапі слідства. Або знаходились інші аргументи і тим людям вдавалося уникати правосуддя. Тому, якщо Єфремов буде першою ластівкою або першою спробою – безумовно, ми скажемо добрі слова. Але боюся, що ця справа через кілька днів і тижнів відійде на другий план і замовчиться. Ті, хто і раніше уникав відповідальності, уникнуть її і цього разу.  

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...