СпортLady

А Вождем був Євген...

12.4т

Євген Коновалець: "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю". У мене в кабінеті - вже багато років саме його портрет.

У березні 1918 року січові стрільці під командуванням Коновальця разом із Запорозьким Корпусом і Гайдамацьким кошем розгромили вщент більшовиків у Києві і вигнали червону сволоту з нашого міста.

Сьогодні, у День Соборності, у столиці нарешті з'явилась меморіальна дошка Вождю ОУН, полковнику Євгену Коновальцю. Відчайдушний борець, блискучий воєначальник, велетень української думки, справжній інтелектуал, талановитий дипломат - ТОЙ, ХТО ЗМІГ ОБ'ЄДНАТИ ПАТРІОТИЧНІ СИЛИ і єдиним кулаком бити наших ворогів на всіх фронтах.

Все, що є на світі, спочатку було мрією. Хто б міг уявити ще кілька років тому, що мине так мало часу, і у Києві з'явиться вулиця Євгена Коновальця (колишня Щорса), а на вулиці Січових Стрільців (була Артема) з'явиться дошка шани Батькові Євгену на місці, де були казарми січових стрільців. Сподіваюсь і вірю, що невдовзі у столиці буде і повноцінний пам'ятник Євгенові Михайловичу.

Дякую Українському інституту національної пам'яті на чолі з Володимиром В'ятровичом за зусилля і результат, а також усім іншим причетним.

Як впадеш, стрільче, в пастку

Чи зловишся на дріт,

На всі питання ката давай один одвіт:

Що до ОУН належав

– А Вождем був Євген –

Щоб слава залунала далеко ген-ген-ген...

Слава Україні!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги