, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Це така наша сумна реальність. В Національній раді з питань телебачення і радіомовлення засіли інопланетяни. Вони нічого не тямлять в тому, в чому розуміється навіть школяр.

Вони в глибокій задумі. Вони не можуть визначити, коли з’явився той чи інший російський серіал. Уявляєте? Бо телеканали ріжуть титри. Титри, Карл!

Титри ріжуть, як курей! І все – і Нацрада безпорадна. Там, на планеті Кукінамуні, їх ніхто не навчив, як визначити, якого року була показана серія того чи іншого серіалу, хто його виробник.

У розпачі Нацрада підготувала листи (можна лише уявити собі цей мозольний процес підготовки!) до телеканалів з проханням (причому уклінним, а не з вимогою) показати прокатні посвідчення щодо ряду фільмів. "Так як визначити їх рік виробництва за допомогою моніторингу стало неможливо", – важко зітхає інопланетянин з Нацради.

Коментар від фахівця.

Олесь-Лук’ян Винничук, 11 років. На запитання, яким чином можна визначити рік виробництва російського серіалу, він відповів:

– Дуже просто. Зайти в Google. Там можна знайти інформацію про всі серіали. А також вийти на сайти, які ці серіали демонструють в онлайні. Досить лише набрати "Русские Сериалы".

Спеціально для Нацради: Google – це така штука, де не тільки порнодєвочок можна відшукати, але й можна довідатися, що думає народ про Нацраду після того, як вона ощасливила "Интер" новою ліцензією.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги