Хай приклад Порошенка наслідують інші

12.9т

Політики - апріорі під презумпцією винуватості. Тому якою б не була декларація, громадськості не догодиш ані дніпропетровською хрущовкою, ані маєтком під Києвом. Висновок цей - із мого багатолітнього досвіду експертної співпраці з різними політсилами. На початку нульових ще треба було пояснювати, для чого це взагалі, і що політик зобов'язаний якось впорядковувати власну бухгалтерію. Потім в моду увійшло прибіднятися. І лише тепер ознакою політичної культури стає відвертість, хай від правди багато хто і не в захваті.

Але, по-перше, матеріальний стан Порошенка напередодні виборів не просто не приховувався, а навіть афішувався: всі, хто голосував, знав, що обирає "мільярдера". По-друге, спроби трактувати свіжу декларацію як багатократне збільшення доходів за перший рік президентства цілком логічні та передбачувані, вони п'янять політичних опонентів, але - необгрунтовані. Мало того, що рішення про виплату дивідендів приймалося ще до виборів, вони зароблені в 2013-му і раніше.

Щодо 2014-го, американський "Форбс" "задекларував" істотне падіння статків Порошенка. І, нарешті, по-третє, щодо банківського рахунку: досі суми подібного масштабу за українською традицією виводилися в офшор, а в даному випадку залишаються в національній банківській системі. Це, як на мене, ознака позитивних змін, і хай приклад Порошенка наслідують інші. А тепер - "бийте", бо я розумію, що цифра в дев'ять нулів багато кому не до вподоби.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости