Уряд Яценюка реформами радикально змінить життя українців!

11.3т

Керівник МВФ пані Кристина Лагард доречно назвала уряд Арсенія Яценюка найбільш реформаторським урядом України. Вона дійсно права, адже і попередній, і теперішній уряд Арсенія Яценюка прикладає масу зусиль щоб провести радикальні реформи, які на думку МВФ та урядовців змінять життя українців на краще, щоб нарешті, українці змогли відчути себе європейцями. Адже без реформ Україна ніколи не буде дійсно європейською країною.

Іще за часів уряду Юлії Тимошенко, МВФ рекомендував провести реформу в ЖКГ і підняти ціни на газ для населення на рівень європейських. Але уряд Тимошенко, а тим більше Азарова, не хотіли проводити реформи і піднімати ціни, і лише уряд Арсенія Яценюка вирішив радикально підняти ціни на газ для населення. Перемогою можна вважити той факт, що в 2014 році ціни на газ для населення зросли на 40-60%, а тепер уряд Яценюка підійшов до більш радикальних дій, і хоче, щоб з 1 січня 2017 року, українці сплачувати за газ на рівні жителів ЄС. Тому вже сьогодні стоїть задача підняти тарифи на газ для населення, як мінімум у 6 разів, а в майбутньому довести ціни на газ для населення до рівня економічно обґрунтованих. Також планується повністю ліквідувати дотації тарифів ЖКГ за рахунок бюджету, як вимагає МВФ і політика реформ, яка проводиться урядом Арсенія Яценюка. Це дасть можливість заощадити кошти із держбюджету і збільшити фінансування інших державних установ та міністерств.

Реформа по підвищенню цін на газ для населення до рівня "як в ЄС", згідно думок МВФ та уряду Арсенія Яценюка, дасть можливість суттєво покращити життя українців та дасть поштовх для розвитку економіки України. Адже, по розрахунках МВФ та уряду Арсенія Яценюка, підвищення тарифів на ЖКГ для українців до європейського рівня, буде сигналом для українських бізнесменів підняти заробітну платню українцям до рівня ЄС. Тому, чим швидше тарифи на ЖКГ в Україні досягнуть рівня ЄС, тим швидше на думку уряду Яценюка та МВФ, і рівень заробітної платні в Україні буде, як в ЄС. Ця реформа дає надію українцям стати ближче до ЄС і тим самим зробити європейський вибір.

Крім того уряд Арсенія Яценюка дбає не лише про простих українців, але й про український бізнес. Враховуючи необхідність збільшення надходження коштів до державного бюджету, уряд Арсенія Яценюка, перший у світі вирішив радикально змінити систему утримання ПДВ. Завдяки реформам уряду Яценюка, тепер українські бізнесмени будуть сплачувати ПДВ через систему рахунків ПДВ. Це надасть можливість збільшити надходження коштів до держбюджету за рахунок ПДВ, а бізнесменам уникнуть проблем з компенсацією повернення ПДВ. Фактично повернення ПДВ із бюджету буде ліквідовано, як недоцільне явище. Бізнесмени будуть тільки сплачувати в бюджет ПДВ. А повернення ПДВ буде отримувати лише невелика група українських олігархів-експортерів, які є головними спонсорами уряду Арсенія Яценюка. Що стосується інших бізнесменів, то вони взагалі ніколи не будуть отримувати компенсацію ПДВ, так як в цьому не має потреби. Адже тепер податок на додану вартість буде трансформований в податок з продажу по ставці 20%. Це дасть можливість бізнесу підняти ціни на свої товари, як мінімум на 20%, а українці будуть мати можливість купувати якісні українські товари за значно вищими цінами, ніж вони існують зараз. Але зростання цін буде позитивно впливати на доходи українців та бізнесу. Тепер українці зможуть менше купувати товарів, а значить і менше буде в українців клопоту і необхідності відвідувати торговельні заклади. Замість недоцільного блукання по супермаркетах українці будуть мати вільний час для відвідування мистецьких виставок українських старожитностей та концертів української народної пісні.

Дуже важливо, що нарешті уряд Арсенія Яценюка вирішив суттєво зменшити вчителів та лікарів. Нам сказали, що реформа Арсенія Яценюка по зменшенню витрат на утримання шкіл та лікарень дуже доречна. Вже давно перед Україною стоїть завдання зробити медицину лише платною, коли усі українці, які і жителі ЄС, будуть отримувати лише платні медичні послуги. Це суттєво зменшить витрати із бюджету на охорону здоров’я і надасть можливість без проблем фінансувати лікарняні заклади та санаторії які обслуговують депутатів та українських міністрів. Адже у нас, і депутати, і міністри, дуже мало отримують платні, і тому не можуть собі дозволити платні лікарняні послуги. Зате прості українці, скоріш за все, одноголосно підтримають заході уряду Яценюка по ліквідації безкоштовної медичної допомоги. Адже ця безкоштовна медична допомога лише заважає українцям рухатися до європейського способу життя. Як і безкоштовна освіта. Не можна допускати, щоб в Україні було так багато вчителів та шкіл. Чим менше буде в Україні вчителів та учнів, тим швидше українці зможуть стати членами ЄС, а може й навіть НАТО.

Перші результати реформ Арсенія Яценюка вже показали, що потрібно рухатися далі. Крім того і МВФ нас в цьому напрямку підтримує. І тому, пропозиція МВФ дати Україні 17,4 млрд. дол. у вигляді кредиту, це суттєва заявка на необхідність і далі проводити реформи в Україні, які повинні суттєво девальвувати гривню, збільшити інфляцію і безробіття, зменшити на порядок реальні доходи населення, і найголовніше, дати усім українцям надію, що в майбутньому Україну можливо приймуть в члені ЄС, коли вона проведе усі необхідні реформи і буде великою державою, де доходи українців будуть на рівні африканських країн, а ціни на рівні ЄС.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги