Напевно, після своєї недавньої контузії товариш Захарченко забув, що всі ми там вже були. Після перемоги земляка Олександра Захарченка Віктора Януковича на президентських виборах 2010 року всі ми - областями - досить швидко і впевнено увійшли до складу "ДНР" - дарма, що вона себе так тоді не називала. Але вона вже була! Її звичаї швидко стали загальноукраїнськими. Ми плюнули на власну Конституцію і стали жити не за законом, а за "поняттями". Наш уряд формувався, виходячи не з політичної логіки і волевиявлення виборців, а з побажань бандитських кланів та їхніх кураторів з Москви. Наших бізнесменів примушували платити не стільки податки, скільки в "общак". У наших регіонів були "смотрящіє" із кримінальним минулим. І вся ця корумпована зграя сподівалася тільки на одне - якщо гроші остаточно зникнуть, так Путін допоможе, пише Віталій Портніков для espreso.tv.

З того часу - завдяки перемозі Майдану - територія "ДНР" просто зменшилася до кількох окупованих Москвою районів Донецької та Луганської областей і анексованого Путіним Криму. Особливої ??різниці з минулим у цих територій немає, дарма що Захарченко розповідає своїм доброзичливцям з LifeNews про "переродженні держави" на Донбасі.

Ніякого переродження! Все те ж байдуже ставлення до закону. Все та ж процедура формування "уряду" за рішенням "пахана" і погодженням з московськими кураторами. Все та ж бандитська вольниця. Так, і міністри - все з Донбасу. Як і у нас були, поки ми не вийшли з "ДНР". Ну й надія, що Путін допоможе – сенс існування, як без цього жити?

Відмінність тільки в тому, що Янукович був бандитом, який вдавав з себе політика, а Захарченко - пройдисвіт, який вдає з себе бандита. Та, власне, хто такий Захарченко - сьогодні є, завтра немає. Втім, як і Янукович.

Важливо не це. Важливо, щоб нам з вами вдалося остаточно вийти з "ДНР", подолати наслідки життя в кримінальній республіці, позбутися бандитизму і корупції, побудувати нормальну країну без родових плям паханату.

Це і буде найкращою відповіддю на пропозицію товариша Захарченка та його ляльководів.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости