Дипломатична війна Україною виграна

5.8т

Виключити гуманітарну катастрофу на Сході у даний момент можливо лише шляхом надання допомоги міжнародними організаціями. В організації надання гуманітарної допомоги погодився Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Учасниками, які будуть надавати гуманітарну допомогу, будуть українські, європейські та російські сторони. По відношенню до російських учасників можна сказати, що їхня допомога розглядається українською стороною як гарантія того, що вантажі не будуть обстріляні терористами по дорозі та вантаж дійде до місця свого призначення. Представники Червоного Хреста будуть кураторами гуманітарних вантажів у Луганську. Тобто, на державному кордоні з Україною вантаж буде прийнятий представниками Червоного Хреста та перевантажений у транспорт власне цієї міжнародної організації. Результатом цих дій можна буде вважати формування міжнародної гуманітарної місії.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що жоден російський солдат чи "миротворець" не перетне Український кордон, жоден вантаж, який не відповідає гуманітарному характеру місії, не буде впущено на територію України. Відповідальними за ці гарантії будуть не тільки очільники держав-учасників місії, а й представники самого Червоного Хреста. Варто також зазначити, що Росія, перш ніж її вантаж буде прийнято, має надати Українській стороні ноту про те, що саме буде міститися у цьому вантажі.

Головною вимогою Президента України, Петра Порошенка, було і залишається найголовніше: терористи мають негайно скласти зброю. Тільки в цьому випадку українська сторона буде готова до переговорів. Але вже сьогодні, з огляду на прийняття Російською Федерацією умов надання ними гуманітарної допомоги, можна стверджувати, що дипломатична війна Україною виграна. Більше того, це говорить про те, що російська сторона готова до пошуку компромісів у воєнному конфлікті, який зараз відбувається за її участі на Сході України.

Звертаючись до тих, хто виступає проти мирного вирішення ситуації на Сході, хотілося б нагадати, що війна – це щоденні людські втрати та зруйновані міста. Це неминуча катастрофа для інфраструктури регіону, в якому зараз відбуваються воєнні дії.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости