Трагедія під Іловайськом має обговорюватись в таємному режимі

2.2т

Сьогодні відбулось засідання тимчасовою слідчої комісії з питань трагедії під Іловайськом, на якому був присутній міністр оборони Валерій Галетей, який відмовився доповідати та обговорювати трагедію в відкритому режимі, в результаті чого покинув засідання комісії.

На комісії були присутні журналісти, в тому числі і російські, які беруть активну участь в пропаганді проти України, тому поведінка міністра для мене цілком зрозуміла. Озвучення матеріалів слідства не повинно звучати з вуст міністра, адже ці матеріали в подальшому служитимуть предметом пропаганди в Росії і поза її межами.

Читайте:Комбат "Днепра-1" рассказал, как российская армия расстреляла российских военнопленных под Иловайском

Трагедія під Іловайськом має обговорюватись виключно в таємному режимі, допоки російська агресія, в тому числі і інформаційна повністю не зупинена. Розвідка агресора активна в пошуках прізвищ окремих командирів українських підрозділів під Іловайськом, і міністр має не допустити розсекречення цих осіб, адже вони і їхні близькі опиняться в небезпеці. Депутати та члени ТСК, які вимагали відкритості обговорення – відверто лобіюють інтереси міністерства оборони РФ, і це межує зі зрадою. Я не очікую об’єктивного розслідування, адже комісія, яку очолює представник "Батьківщини" пан Сенченко політизує розслідування. Він перетворив комісію в додатковий політтехнологічний майданчик для своєї партії перед виборами. У визначеності рівня провини окремих командирів зацікавлений і Президент, тому є шанс що після виборів, коли у членів комісій будуть відсутні політичні мотиви, справа буде розслідувана до кінця, і винні будуть покарані.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости