Закликаю Саакашвілі та Гончаренка їхати зі мною на передову

12.1т

СБУ розповіло українцям про так звану операцію "Шатун", яку нібито готують російські спецслужби для дестабілізації ситуації в нашій країні.

Я уважно вивчив політичну ситуацію в країні і виявив окрім "злодійсько-окупаційного блоку" як мінімум двох "шатунів".

Перший: народний депутат від БПП, в минулому полум'яний адепт Партії Регіонів і руского міра, агент ФСБ РФ Олексій Гончаренко.

Другий: колишній голова Одеської ОДА, полум'яний демагог, непередбачуваний і неврівноважений політик Михайло Саакашвілі, який в себе на батьківщині в Грузії втратив не тільки владу та території які окупували росіяни а й підтримку співвітчизників.

Ці двоє "шатунів" своїми діями шкодять Україні та українцям більше ніж війська агресора адже їхні дії не дають можливості нашим військам захищати та звільняти рідну землю. Це навіть не політики, це бариги які розглядають нашу Україну як територію для здобуття статків та влади над туземцями.

Тут дехто закидає мені, що я чи не на замовлення Адміністрації Президента поливаю брудом Михайла Саакашвілі який "наважився" виступити проти Президента Петра Порошенка та олігархату.

Насправді розповідаючи правду про політичного авантюриста Саакашвілі я хочу попередити український народ про підступний план замінити "шило на мило" тобто Порошенка на Саакашвілі, що насправді тільки законсервує злочинну олігархічну систему і аж ніяк її не знищить.

Якщо я помиляюся і Саакашвілі з Гончаренком є дійсно патріотами та борцями з кримінально-олігархічною системою то пропоную їм довести це не на словах а справами. Хоч на місяць панове Гончаренко та Саакашвілі поїдьте наприклад в Авдіївську промзону і на передовій зі зброєю в руках доведіть свою любов до України, доведіть, що Україна для вас не територія для заробітку а батьківщина за яку ви готові пролити власну кров і ризикувати власним життям. В свою чергу, щоб уникнути політичних спекуляцій я особисто готовий разом з Саакашвілі та Гончаренком їхати на східний фронт. Я з фронту прийшов в парламент і в будь який час готовий на фронт повернутися!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости