26-го жовтня 2016 року, за два дні до підписання Президентом нещодавно прийнятого Парламентом системного антирейдерського закону №1666-VIII, у Львові відбулася чергова брутальна спроба рейдерського захоплення підприємства. Об'єктом атаки стало ТОВ "ЛьвівСтандартБуд", яке реалізує масштабний інвестпроект та веде перемовини з провідним європейським банком щодо залучення фінансування.

Завдяки оперативній реакції правоохоронних органів (дякую Арсен Аваков (Arsen Avakov)!) було попереджено розкрадання активів захопленого підприємства. Остаточну крапку в питанні має поставити Комісія з розгляду скарг у сфері держреєстрації Мінюсту. І цей випадок - далеко не поодинокий, це черговий ланцюжок в системі руйнування довіри інвесторів до нашої держави. Більш того, виглядає так, що ця група рейдерів здійснила вже десятки захоплень.

Тож, як заступник Лідера Радикальної партії Олег Ляшко та голова Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва офіційно звернувся до Міністра юстиції Павло Петренко щодо взяття на особистий контроль цього та інших кричущих випадків рейдерських атак на українські підприємства!

Антирейдерський Закон №1666-VIII, який ми з колегами нещодавна вибороли в Парламенті, унеможливить подібні випадки на майбутнє. Але тепер треба відновити законність по тих ситуаціях, які вже, на жаль, трапилися.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости