Савченко - 2

олексій гончаренко

Відомий адепт русского міра, який кликав його сюди, Олексій Гончаренко свого часу був нібито затриманий у Москві за участь у акції шани вбитого путінцями Бориса Нємцова. Медійно Гончаренко був поданий патріотом України, який мовбито постраждав за нашу національну ідею. Разом з тим, звільнили "патріота" ...через кілька годин. Карпюк, Клих, Сенцов, Кольченко та інші патріоти - сидять вже майже три роки. А "героя" Гончаренка звільнили за три години. Вам нічого це не нагадує?

Просто дискредитуючи Україну ганебною акцією біля посольства Німеччини, ця консерва Кремля була викрита остаточно.

А чого ви, власне, чекали, від адепта русского міра, депутата Одеської обласної ради від Партії регіонів, публічного фана Януковича, який змінив свої погляди відтоді, відколи змінилась конк'юктура?

А тепер про головне. Про принципи

Не помиляється той, хто нічого не робить.

Коли депутат Сергій Мельничук почав робити дії відверто і чітко на шкоду України, організовуючи провокації біля Міністерства оборони - був виключений з фракції Радикальної партіі на наступний день. Одноголосно.

Видео дня

Якщо московську консерву Олексія Гончаренка нині не виключать з фракції БПП - це означитиме, що вони повністю розділяють відповідальність цього ублюдка за його дії. Відповідальність не лише фракції, а і особисто Президента, чиїм іменем названий Блок Петра Порошенка, заступником (!) глави (!) однойменної (!) фракції у ВР (!) є (!) Гончаренко.

Коли брали у партію мразь, яка кликала на нашу землю русскій міръ - треба було думати головою.

Якось був із цією московською консервою на ефірі. Зверніть увагу, як істерично воно реагує на прямі і аргументовані фактами питання про його співпрацю із державою-агресором.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.