Що допоможе Україні виграти війну проти агресора

11.2т

Час від часу повторюю одну тезу, лише трохи її модіфікуючи. Виграти війну проти агресора нам допоможе широкомаштабна інформаційна війна.

Противник роками витрачав мільйони на створення і підтримку підривних мас-медіа, мережі фейкових експертів та дутих авторитетів. У всіх цих витратах головною статею було одне: системна брехня.

Що ми можемо цьому протиставити. Великі гроші - ні. Час - ні, ми його втратили.

Ми можемо протиставити цьому правду. Правду, яка пече та обпалює, яка дратує, викриває, обеззброює, заганяє в кут, змушує знову брехати і знову програвати. Яка виводить з рівноваги, і на яку не можна заперечити нічого, окрім того, що це було давно і неправда.

Уся РФ зіткана з вкрадених, вирваних, знищених земель, вотчин, володінь. Скелети там вивалюються з кожної шафи, у кожному з 89 регіонів, у кожному з тисяч районів.

Відчиняй любий - не помилишся.

Оскільки на це немає державної програми, то цю роботу слід виконувати вже нам знайомим способом - добровольцями. Фахівці допомагають безкоштовно, співчуваючі - збирають кошти для допомоги в техничних питаннях.

Береться кожен з регіонів РФ, і його безжально препарують. Розказують, кому належала ця земля, і як її вкрали. Як чергову чужу почку, око, палець пришили до вже й так потворного тіла франкенштейна. Яку роль виконували кати, а які помилки припустили жертви. Хто зараз потомки тих і тих. Як знищили народи, культури, мови, культи. Як зламали людей і як вбили незламних. Хто насправді був героєм, хто - вбивцею, хто - вижившим через самоупослідження. Як сплюндрували природу. Як перейменували все і як знищили тіх, хто помнив як воно було.

Все це виноситья і розгоняється на всіх носіях. Колос на глиняних ногах, але йому досі ніхто не спромігся плеснути води на глиняні ноги.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости