Путін планує зірвати вибори в Україні

3.9т

Стратегія Путіна полягає лише в тому, щоб залишити України в зоні свого політичного та економічного впливу, і для цього він витрачає з бюджету своєї країни десятки мільярдів доларів, військовий та політичний потенціал, пропаганду. Він зможе досягнути своєї остаточної мети, якщо до парламенту будуть обрані його партнери в енергетичній сфері політичні лобісти російських інтересів.

На щастя, але сьогодні їх успіх на виборах прирівнюється до 5 % з загального складу парламенту, тому Володимир Путіна, на моє переконання, буде реалізовувати сценарії зриву парламентських виборів та виборів органів місцевого самоврядування в окремих районах зазначених Законом "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

На моє переконання, дотримання "мирного плану Порошенка" з боку сепаратистів не варто очікувати, але влада максимально має стримуватись від радикальних відповідей вогнем до проведення виборів в парламент.

З будь якою ситуації є вихід, в нашому випадку їх два. Україна або реагує на жахливі провокації терористів, в результаті яких ми фіксуємо порушення режиму припинення вогню, та втрачаємо бійців, відповідно цей сценарій нашого ворога спрацьовує і ми отримаємо владу без законодавчого органу, з усіма відповідними наслідками аж до капітуляції. Інший, максимально намагатися стримувати військову відповідь терористам, при цьому стримуючи під контролем вже взяті території і мінімізувати втрати та витрати.

Стримуючий термін необхідний до виборів, 26 жовтня. Не менш важливо організувати вибори місцевих рад, сформувати владу на сході та почати вести діалог. Третій вихід також є, але він ставить крапку в існуванні української держави. Цей сценарій Путіна, і полягає він в неконтрольованих закликів "диванних стратегів". Тільки контроль та розрахунок.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости