З ювілеєм тебе, гривне!

1.3т

Доля дарувала мені унікальну нагоду бути причетним до підготовки та введення національної грошової одиниці – гривні, важливого атрибуту незалежності та інструменту проведення власної економічної політики.

Пам’ятаю піднесення, що панувало двадцять років тому в ці дні у колі тих, хто займався підготовкою цього важливого рішення. І не тільки в технічному плані, а головне – у підготовці умов, що забезпечували успіх грошової реформи, стабільність гривні. І гривня виправдала наші сподівання. Інфляція була приборкана, долар два роки тримався на відмітці 1 гривня 88 копійок, а наша грошова одиниця швидко з’явилася в обмінниках багатьох європейських країн.

Не вина гривні в тому, що в подальшому вона пережила три шокові девальвації, бо її доля часто потрапляла в руки людей, які нехтували фундаментальними економічними речами, а популізм є найвищою цінністю в політиці.

Сьогодні наша гривня, сягнувши зрілого двадцятирічного віку, вкотре проходить випробування на міцність. Вірю, що гривня достойно витримає ці випробування, вийде з нинішньої непростої економічної ситуації, обтяженої війною на сході України, стане надійним орієнтиром поведінки економіки і громадян, добрим інструментом збереження заощаджень, міцною опорою нашої незалежності.

З ЮВІЛЕЄМ ТЕБЕ, ГРИВНЕ!!!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости