На перших місцях партії Президента і прем"єра: адміністративний ресурс використовували по повній

3.2т

Ну що ж, други! Вибір зроблено. В цілому він очікуваний, - на перших місцях партії нинішніх Президента і Прем"єра. А як по інакшому? Адміністративний ресурс використовували по повній, фінансові ресурси практично не обмежені, очевидних боків ніби й не видно. А ще, - народ вже стомився від революцій і змін влади...

Хоча й без цікавинок не обійшлося. На мій погляд вони такі:

1) Неочікувано високий результат "Самопомічі". Залишається дочекатися кого, окрім Ганни Гопко, ця партія делегує у владу, у разі входження в коаліцію. І то з огляду на те, хто фінансист цього проекту.

2) Не проходження партій Тігіпка і Гриценка. Для першого це реальне розчарування, адже кампанія була однією з найбільш затратних. Громадську позицію ж відверто шкода, навряд чи вона без втрат переживе цю відверту поразку. Проте цьому є логічне пояснення, - недостаток ресурсів, і фінансових, і людських, зіграв злий жарт з багатообіцяючим проектом.

3) Опозиційний блок буде в парламенті і то з доволі високим результатом. Цей феномен треба буде ще окремо дослідити, Скоріш за все люди абсолютно не розуміли того, що вони голосують за перекрашених регіоналів і "примкнувших" до них, а не за опозиційну трійку майданних часів.

4) Ляшко відверто здав, і це добрий сигнал, все таки маємо не наскільки хворе суспільство, як ще місяць тому малювали окремі соц.агенства.

5) Батьківщина, якщо так і залишиться суто лідерською партією, ризикує повторити долю КПУ, яка нарешті вже відходить в небуття.

6) Свобода відверто здивувала. Якщо ця партія знову потрапить в парламент, то це означає одне, - запит на праворадикальну ідеологію в суспільстві наскільки високий, що воно вибачає навіть профнепридатність, корупційні скандали та відверто непродумані спірні рішення.

7) Решта все очікувано, окрім можливо необгрунтовано всоких результатів екзит-полів на користь фантомного Правого сектору і зліпленого на швидкоруч типу аграрного проекту під дивною назвою "Заступ".

Замість висновків. Підсумки варто підвести, коли емоції вляжуться. Але вже зара можна передбачити, що Україна все таки завагітніла якісно новими політичними силами. І політтехнологіям затято противиться. За місяців 9-ть розродиться.

А загалом, - все в нас буде добре. війна сьогодні ще не почалася, масових фальсифікацій не буде, тітушки вже розглядаються як діковинка, за якою полюють, а ще, - вибори ми проводити вміємо.

Слава Україні!!!

ПС. Відмічаю тих, хто допомагав писати в цю ніч цей пост, - найвідданішим членам Сили людей, - першої української справжньої партії, яка є партією майбутнього! А в умі тримаємо сотні наших членів і прихильників, які зараз боряться в полях за результат, в першу чергу на мажоритарці!

Слава Україні!!!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости