Реальна боротьба з корупцією – звільнення всіх суддів і прокурорів

36.6т

На цьому тижні в парламенті запланований розгляд змін до Конституції у частині судочинства. Відповідний законопроект, запропонований Президентом України, отримав позитивний висновок Конституційного суду. Утім Радикальна партія голосувати за нього не буде з тієї причини, що він не реформує, а консервує судову систему.

Там залишиться та сама корупція, той самий суддівський корпус - лише переведеться в ручне управління нинішньої влади. Тобто всі ті злочинці в мантіях, які обслуговували банду Януковича, тепер будуть обслуговувати нинішню владу. Отака мета судової реформи, запропонованої Президентом. Саме тому депутати від Радикальної партії разом з іншими колегами підготували власний проект змін до Конституції у сфері судочинства. Він передбачає радикальну реформу судової і прокурорської системи. Ми пропонуємо звільнити всіх 8000 суддів і 10000 прокурорів. Переконані, що це єдина реально можлива реформа судочинства та прокурорської системи.

Ми вже бачили результати "реформи" Генпрокурора Шокін, внаслідок якої новопризначені 160 керівників місцевої прокуратури – ті самі прокурорські працівники. Час іде, а нічого не змінюється. Гадаю, що кожен з нас має усвідомлювати, що без незалежної судової, прокурорської системи неможлива вільна, демократична, європейська країна. Має бути чесний суд, де будь-який громадянин зможе знайти правду, незалежно від того, чи є в нього гроші, блат, волохата рука. Має бути некорумповані прокурорські органи. Єдина можливість цього досягти – радикально змінити ці структури. Оце дійсно буде реальна боротьба з корупцією. Не розмови на телеефірах, а звільнення всіх суддів і прокурорів.

Саме тому Радикальна партія разом з колегами з інших політсил підготувала проект змін до Конституції в частині судочинства. Для його реєстрації потрібно 150 підписів. Тож ми закликали всіх членів парламенту підписатися під відповідним проектом, щоб дати можливість зареєструвати його і реалізувати те, чого вимагав Майдан і українське суспільство. Радикальне перезавантаження судової і прокурорської системи, можливість набрати абсолютно нових людей, які не займалися корупцією, не зловживали посадами, не брали хабарі - ось що потрібно країні. Все інше – це імітація.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости