Щедрий подарунок московськиму цезарепапізму!

14

Депутати регіонали Мірошниченко, Пшонка та Шипко 5 вересня зареєстрували в Верховній Раді України черговий законопроект під №3194, за яким передбачається виключення Почаївської Лаври з переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації. Та передання її у "лапи" Московської Патріархії.

Наразі Почаївська Лавра є основною "твердинею" МП і "Російського світу" у Західній Україні. Але самі споруди і територія належать державі.

Дії регіональских депутатів це черговий удар по українській духовності і культурі. Вони просувають російську ерзац-духовність, яка не є вірою, а ні чим іншим як "державною" ідеологією нашого північного сусіда.

Якщо подивитись в історію московського православ’я то там нема Ісуса, нема віри. А є лише підлабузництво та служіння деспотичній владі. Про яку святість можна говорити, коли ці лицеміри благословляли режим, в якому було рабство до 1861 року!? Державу, в якій наприклад Суворов купував 14 річних дівчат подешевше, переселяв в інший регіон, де вони коштували дорожче, видавав їх заміж в цьому віці, а потім продавав. Коли ця "церква" за часів Миколи I-го почала "здавати" державі людей, які під час таїнства сповіді висловлювали критику царату, чи задуми боротьби проти нього. Це та "церква" яка завдала удару в спину Мазепі, а потім і відлучила його. Це та церква яка служила гітлерівцям на окупованих територіях, молячи Бога за Гітлера. Та "церква", яка пішла на співпрацю з червоними і була наскрізь пронизана агентурною вертикаллю жирних сексотів у рясі. Вона досі залишилась негласним "міністерством зомбування овець" в Російській Федерації.

І зараз, до лап цієї церкви, збираються віддати наші святині! З подачі трьох регіоналів-депутатів українського парламенту.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости